دستگیری قاچاقچی با ۸۵ کیلو تریاک در رودبار!

دستگیری قاچاقچی با ۸۵ کیلو تریاک در رودبار!

سرهنگ علی احمدپور، رئیس پلیس مبارزه با موادمخدر استان گیلان از دستگیری قاچاقچی موادمخدر و کشف ۸۵ کیلوگرم تریاک در شهرستان رودبار خبر داد و افزود: قاچاقچی ۳۷ ساله دستگیر و پس از تشکیل پرونده برای سیر مراحل قانونی در اختیار مرجع قضایی قرار گرفت.

رئیس پلیس مبارزه با موادمخدر استان گیلان از دستگیری قاچاقچی موادمخدر و کشف ۸۵ کیلوگرم تریاک در شهرستان رودبار خبر داد.

سرهنگ علی احمدپور با بیان اینکه سال‌ها است که موادمخدر به عنوان یک تهدید جدی جامعه بشری به ویژه نسل جوان را در معرض خطر قرار داده، موادمخدر و اعتیاد را ریشه بسیاری از جرایم، ناهنجاری‌ها و آسیب‌های اجتماعی عنوان کرد و اظهار داشت: پیشرفت یک جامعه در تمام زمینه‌ها در گرو دو رکن اساسی امنیت و سلامت است.

وی در ادامه به دریافت خبری مبنی بر فعالیت یک قاچاقچی در زمینه توزیع موادمخدر در سطح استان و بررسی موضوع توسط پلیس اشاره کرد و گفت: ماموران پلیس مبارزه با موادمخدر پس از تحقیقات نامحسوس از صحت موضوع اطمینان حاصل کردند.

رئیس پلیس مبارزه با موادمخدر استان گیلان از شناسایی و توقیف خودرو برلیانس متهم با اقدامات همه جانبه پلیس در شهرستان رودبار خبر داد و بیان داشت: در بازرسی این خودرو، ۸۵ کیلوگرم تریاک کشف شد.

این مقام انتظامی افزود: قاچاقچی ۳۷ ساله دستگیر و پس از تشکیل پرونده برای سیر مراحل قانونی در اختیار مرجع قضایی قرار گرفت.

سرهنگ احمدپور در پایان از خانواده‌ها خواست برای ریشه‌کن کردن اعتیاد که موجب تباهی جوانان و نوجوانان می‌شود، هرگونه اطلاعات و اخبار در این خصوص را به مرکز فوریت‌های پلیس ۱۱۰ اطلاع دهند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *