درخواست باشگاه سپاهان برای بازی حساس فصل

[ad_1]
مدیر تیم فوتبال سپاهان از مسئولان فدراسیون فوتبال و سازمان لیگ درخواست کرد بازی این تیم مقابل قرمزپوشان تبریزی با VAR برگزار شود.

به گزارش “ورزش‌ سه”، شروع رقابت‌های فشرده لیگ برتر در سال جدید با مصاف تراکتور و سپاهان در ورزشگاه یادگار امام تبریز خواهد بود؛ دیداری بسیار تعیین کننده در سرنوشت مسابقات که معوقه هفته اول رقابت‌ها در دور برگشت و به دلیل حضور طلایی پوشان اصفهانی در رقابت‌های آسیایی به تاخیر افتاد.

این رقابت مهم روز پانزدهم فروردین ماه برگزار می‌شود و سپاهانی‌ها به امتیازات کامل این مسابقه نیاز مبرم دارند و دوست ندارند اتفاقات سال گذشته در تبریز که عامل اصلی در دور شدن آنها از قهرمانی بود، تکرار شود.

در همین راستا رضا فتاحی مدیر تیم فوتبال سپاهان ظهر روز پنج‌شنبه مصاحبه‌ای با “ورزش‌ سه”، انجام داد و طی گفتگویی که با خبرنگار ما داشت ضمن انتقاد از حواشی دیدار برگشت سال گذشته در ورزشگاه یادگار امام تبریز نظیر لیزرپراکنی و گرفته نشدن دو پنالتی به سود سپاهان از مسئولان فدراسیون و سازمان لیگ درخواست کرد برای از بین رفتن این شبهات بازی با استفاده از سیستم کمک داور ویدئویی برگزار شود.

در فصل جاری رقابت‌های لیگ برتر دو دیدار رفت و برگشت دربی با استفاده از سیستم کمک داور ویدئویی برگزار شد و سپاهانی‎‌ها که پیش‌تر به اشکال مختلف به این موضوع و تبعیض اعتراض کرده بودند، حالا امیدوارند مصاف سرنوشت سازی که در تبریز دارند با استفاده از سیستم کمک داور ویدئویی برگزار شد.

لینک منبع خبر

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *