خمز: با تلاش و کار زیاد می‌توانیم بهتر شویم/ الان باید از پورحمیدی حمایت کنیم

 پاکو خمز سرمربی تیم تراکتور بعد از شکست تیمش مقابل پرسپولیس در نشست خبری، اظهار داشت: درست کردن مشکلات این قدر ساده نیست. باید بین بازیکنان بگردیم تا ببینیم کدام بازیکن مشکل ما را در خط حمله حل می‌کند. رستمی و حسین زاده مهاجم نوک نیستند. باید کار و تلاش کنیم. امروز بازی بهتری نسبت به سپاهان کردیم و بازی امروز برابر بود. بازی را باختیم، اما برابر با حریف بودیم. کار من این است که با این بازیکنانی که دارم راه حل را پیدا کنم.

خمز درباره اشتباه دروازه بانش در این بازی تصریح کرد: فکر می‌کنم پورحمیدی به دنبال حفاظت از دروازه ما بود. یک دروازه بان وقتی اشتباه می‌کند هجمه روی او زیاد می‌شود، اما الان باید از پورحمیدی حمایت کنیم، چون به او نیاز داریم. باید با بازیکنان بیشتر دوست باشم. هنوز برای بهتر شدن جا داریم. با تلاش و کار زیاد می‌توانیم به آن برسیم.

وی درباره وضعیت مهاجمان تیمش هم گفت: اگر به عقب فکر کنیم نمی‌شود مشکل را حل کرد. اسدی بازیکن خوبی است. می‌شد اینجا باشد، اما نیست. غر زدن را باید کنار گذاشت. بهانه را کنار بگذاریم و با همین بازیکنان کار کنیم. باید با تیم‌های بزرگ رقابت کنیم. مهاجمان فعلی ما مهاجم نوک نیستند و قد بلند ندارند، اما باید از آن‌ها چیز دیگری بخواهیم و از سرعت آن‌ها استفاده کنیم تا راحت‌تر بازی کنند.

سرمربی تراکتور افزود: ما سعی می‌کنیم تا شرایط بهتر شود. درباره بازیکنان باید بگویم با همین بازیکنان کار می‌کنیم. باید از همین بازیکنان به خوبی استفاده کرد. بازیکنان خوبی داریم. این بازی نسبت به بازی قبل برای ما بهتر بود. باید برنده شویم. ۲ باخت به تیم‌های بزرگ دادیم که عجیب نیست. تیم ما کم کم بهتر می‌شود. بازی بعدی بهتر می‌شویم و برنده خواهیم شد.

خمز درباره ساده گل خوردن تراکتور و نگرانی از این شرایط برای بازی‌های آسیایی ادامه داد: اشتباهات فردی قابل پیش بینی نیست. باید از این اتفاقات درس گرفت تا تکرار نشود. از قبل نمی‌شود این اتفاقات را پیش بینی کرد. باید از این اشتباهات درس بگیریم تا تکرار نشود.

سرمربی تراکتور گفت: از حمایت امروز هوادارمان تشکر می‌کنم. آن‌ها در استادیوم جو فوق العاده‌ای به وجود می‌آورند. بازیکنان با همه وجود تلاش می‌کنند. از تماشاگران خواهش می‌کنم سه شنبه از تیم حمایت کنند تا در این بازی بزرگ حمایت خوبی از تیم صورت بگیرد.

منبع خبر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *