خروش دانش‌آموزان و دانشجویان لامردی در ۱۳ آبان‌ماه + فیلم


به گزارش لیالستان به نقل ازخبرنگار مهر، خروش انقلابی دانش‌آموزان و دانشجویان لامردی در روز ۱۳ آبان‌ماه ۱۴۰۲ امسال متفاوت‌تر از سال‌های گذشته در شهر لامرد و بخش‌های تابعه این شهرستان با شور خاصی برگزار شد.

دانش‌آموزان و دانشجویان لامردی با شعارهای مرگ بر آمریکا، مرگ بر اسرائیل، حمایت قاطعانه خود را از مردم مظلوم فلسطین، غزه و جبهه مقاومت اعلام کردند و با آرمان‌های امام راحل و خون پاک شهیدان تجدید پیمان بستند و شعار حمایت از رهبری حمایت از امام است را سر دادند.

در این آئین، حجت الاسلام محمدجواد آزاد امام جمعه لامرد اظهار داشت: ایران اسلامی اقتدار پیدا کرده و دشمنان از اینکه ایران در عرصه جنگ با اسرائیل ورود پیدا کند می‌ترسند و این نتیجه اقتدار ایران اسلامی است.

وی با بیان این مطلب که باید پای انقلاب و نظام بود، افزود: اقتدار این نظام را خانواده‌های معظم شهدا، دانشجویان، دانش آموزان و مسؤولان این نظام ایجاد کرده‌اند که باید قدردان خون پاک شهیدان بود.

آزاد با بیان اینکه ملت قهرمان و شجاع ایران اسلامی با هم متحد هستند و ابرقدرت‌ها هیچ غلطی نمی‌توانند بکنند تاکید کرد: هم اکنون به جایی رسیده‌ایم که سردار دیپلماسی و مقاومت ما امیر عبدالهیان در دل آمریکا، آمریکا را به خفت و ذلت می‌کشاند و او را تهدید و تحقیر می‌کند.

در این آئین باشکوه دکتر موسوی نماینده مردم در مجلس، امام جمعه لامرد، خضری و مسؤولان محلی، دانشجویان دانشگاه‌های لامرد و تعدادی از دانش آموزان نیز با شکوه خاصی حضور پیدا کردند و در پایان این راهپیمایی قطعنامه پایانی راهپیمایی ۱۳ آبان ماه توسط یکی از دانش آموزان قرائت شد.

خروش دانش‌آموزان و دانشجویان لامردی در ۱۳ آبان‌ماه

خروش دانش‌آموزان و دانشجویان لامردی در ۱۳ آبان‌ماه

کد خبر ۵۹۳۰۰۷۵منبع خبر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *