خبرورزشی‌گردی| بیرانوند: دروازه‌بان پرسپولیس گفت تو را با ماشین زیر می‌گیرم/ بیشترین انعامی که گرفتم ۵هزار تومان بود/ از رونالدو و ژاوی نه، از منشا می‌ترسیدم!

[ad_1]
سنگربان ملی‌پوش پرسپولیس ۵ سال قبل در گفت‌وگویی با خبرورزشی حرف‌های جالبی را مطرح کرد.

علیرضا بیرانوند همچنان یکی از ستون‌های پرسپولیس محسوب می‌شود و محبوبیت فراوانی میان هواداران این تیم دارد. بیرانوند ۵ سال قبل در ۲۵ اسفند سال ۹۷ مصاحبه‌ای جذاب و اختصاصی با خبرورزشی انجام داد که بد نیست خلاصه آن را به اتفاق هم مرور کنیم:

  • وقتی بچه بودم سر تمرین پرسپولیس رفتم و از مهدی واعظی خواستم به من دستکش بدهد اما هرچه التماس کردم، این کار را نکرد و تازه تهدید کرد که با ماشین من را زیر می‌گیرد! واعظی مدعی شد خون من حلال است!
  • هر وقت به کارواش می‌روم انعام خوبی می‌دهم چون خودم زمانی کارگر کارواش بودم. البته بیشترین انعامی که به عنوان کارگر در کارواش دریافت کردم، ۵هزار تومان بود.
  • دماغم را عمل نمی‌کنم چون اگر چنین کاری بکنم دیگر کسی من را نمی‌شناسد! یک بار در شهر خودمان عینک دودی زده بودم و کسی من را نشناخت حالا تصور کن که دماغم را هم عمل کنم!
  • از رونالدو و ژاوی نترسیدم ولی اعتراف می‌کنم از شوت‌های گادوین منشا می‌ترسم؛ واقعا رحم ندارد و شوت‌های وحشتناکی می‌زند.

مصاحبه بیرانوند درباره گادوین منشا

لینک منبع خبر

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *