خانبانان: اگر ۱۰ سال هم طول بکشد حساب پرسپولیس را می‌بندیمحامد خانبانان بازیکن واترپلو در واکنش به صحبت‌های رئیس فدراسیون شنا شیرجه واترپلو درباره مطالبات خود از باشگاه پرسپولیس اظهار کرد: هنوز واقعا برایم جای سوال است که چرا چنین صحبت‌هایی را رضوانی انجام داد و برای همین هم نمی‌دانم کجای کار ما زشت است، زیرا تنها دنبال احقاق حقوق خودمان از باشگاه پرسپولیس هستیم.

وی افزود: نمی‌دانم واقعا باشگاه پرسپولیس چه کار مثبتی برای ما بازیکنان انجام داد و همچنین چه منفعتی برای فدراسیون ما داشت که سر همین مسئله هم از پیگیری‌های خودمان کوتاه بیاییم. حتی اگر ۱۰ سال دیگر هم طول بکشد تا ما بتوانیم حساب باشگاه پرسپولیس را ببندیم حتما این کار را انجام می‌دهیم چرا که اصلا کار زشتی نیست. 

او  ادامه داد: در سالی که تیم پرسپولیس در لیگ برتر واترپلو حضور پیدا کرد و ما هم در ترکیب آن تیم بودیم، خوشبختانه به واسطه نفرات خوبی که داشتیم به عناوین مهمی از جمله قهرمانی دست پیدا کردیم، هر چند که متاسفانه با وجود این اتفاق مهم باز در حق ما یکسری ناملایمت‌ها صورت گرفت به طوری که در سایت یا صفحات مجازی خودشان هیچ عکسی از ما روی خروجی قرار ندادند تا هم اهمیت کار ما بیشتر دیده شود و هم اینکه از رشته واترپلو حمایت بیشتری صورت بگیرد. اکنون هم نمی‌دانیم بر چه استنباطی رئیس  فدراسیون ما عنوان کرده زشت است بخواهیم پیگیری مطالبات خودمان باشیم.

این بازیکن واترپلو در بخش دیگری از صحبت‌های خود گفت: معتقدم برای یک بازیکن زشت این است که نرود حق خود را بگیرد و کنارش هم رئیس آن فدراسیون هیچ برنامه‌ای برای حمایت از ما نداشته باشد. من که دیگر در تیم ملی نیستم، اما در آن سالی که برای پرسپولیس بازی کردیم جز من، مهدی یزدان خواه، سهیل رستمیان و… حضور داشتند که تمام این نفرات اکنون نیز در ترکیب تیم ملی حضور دارند. به نظرم رضوانی به جای اینکه بگوید کار ما زشت است بهتر بود از کار ما و بازیکنان تیم ملی حمایت می‌کرد. زیرا ما در هر شرایط سختی که بوده زحمت کشیدیم و نباید محسن رضوانی خیلی راحت پشت ما را خالی می‌کرد. واقعا برایمان جای سوال است که آیا او در باشگاه پرسپولیس منفعتی دارد که چنین مواردی را مطرح کرده است؟Source link

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *