حمایت رئالی‌ها از انجمن بیماران سرطانی! (عکس)

لینک کوتاه این مطلب : https://liyalestan.ir/lr01

[og_img]
بازیکنان رئال مادرید با نوار سبزی روی بازو در دیدار مقابل اتلتیکو مادرید به میدان رفته اند که برای حمایت از انجمن مبارز با سرطان در اسپانیا بوده است.

به گزارش “ورزش سه”، در حساسترین بازی این هفته رقابت های لالیگا رئال مادرید در ورزشگاه سانتیاگو برنابئو به مصاف اتلتیکو رفته است. این تیم با یک پیروزی خانگی مقابل رقیب همشهری می تواند از خیرونا در رده دوم ۴ امتیاز فاصله بگیرد و خیز بلندی را به سوی قهرمانی در لالیگا بردارد.

یکی از نکات حاشیه ای این بازی تغییری محسوس در پیراهن های بازیکنان رئال مادرید بود که پیش از بازی خبر آن اعلام نشده بود. رئالی ها یک نوار سبز نئونی را دور آستین های سمت راست پیراهن خود چسبانده اند. مشخص شد این حرکت برای اطلاع رسانی در مورد انجمنی معروف در اسپانیا است که در زمینه مبارزه با گسترش سرطان، تامین هزینه های در مان و آگاهی رسانی در مورد انواع بیماری فعالیت می کند.

این انجمن با بخش مسئولیت اجتماعی باشگاه رئال همکاری کرده است و در دیدار مقابل اتلتیکو که بازی حساس این هفته بوده و در زمان پخش تلویزیونی مناسب برگزار می شده، این تغییرات روی پیراهن رئال اعمال شده است تا بیننده های بیشتری در مورد آن کسب اطلاعات کنند. رئال مادرید همچنین بروشورهای کاملتری را در زمینه فعالیت های این انجمن در ورزشگاه برنابئو منتشر کرده است.

لینک منبع خبر


دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *