حفظ فاصله در صدر با برتری در خانه گلادیاتورها؛ کامبک اینتر مقابل رم در حضور کوتاه آزمون

[ad_1]

[og_img]
تهران اینا تیم فوتبال اینترمیلان موفق شد در هفته بیست و چهارم رقابت‌های فوتبال سری‌آ ایتالیا با نتیجه ۴ بر ۲ آ.اس رم را مغلوب کند.

به گزارش شنبه‌شب ایرنا، دیدار تیم‌های آ.اس رم و اینترمیلان در هفته بیست و چهارم رقابت‌های فوتبال سری‌آ ایتالیا از ساعت ۲۰:۳۰ دقیقه در ورزشگاه المپیکو با قضاوت مارکو گویدا برگزار شد که در نهایت با برتری ۴ بر ۲ اینتر به پایان رسید.

افعی‌ها بعد از برتری مقابل یوونتوس در مسیر قهرمانی قرار گرفته‌اند و در سوی مقابل رم با هدایت دِروسی جان تازه‌ای گرفته است و در صورت کسب امتیاز خانگی امشب می‌توانست برای کسب سهمیه لیگ قهرمانان اروپا امیدوار بماند.

سردار آزمون مهاجم ایرانی تیم فوتبال رم بعد از اتمام جام ملت‌ها راهی ایتالیا شد و در این دیدار در ترکیب اصلی قرار نداشت و در دقیقه ۸۷ وارد میدان شد اما نتوانست تغییری در نتیجه بازی ایجاد کند.

حفظ فاصله در صدر با برتری در خانه گلادیاتورها؛ کامبک اینتر مقابل رم در حضور کوتاه آزمون

تیم میهمان موفق شد خیلی زود در دقیقه ۱۷ به گل اول دست پیدا کند. آچربی موفق شد در میان غفلت مدافعین پاس لوکاکو را تبدیل به گل کند. رم در دقیقه ۲۸ گل تساوی را توسط جانلوکا مانچینی روی ارسال پیگرینی به ثمر برساند.

کامبک میزبان در دقیقه ۴۴ کامل شد. الشعراوی باز هم روی پاس پیگرینی با ضربه پای چپ دروازه زمر را باز کرد. اینتر نیمه دوم را نیز بهتر آغاز کرد و خیلی زود در دقیقه ۴۹ موفق شد بازی را به تساوی بکشاند. تورام موفق شد روی ارسال متئو دارمیان با ضربه‌ای آرام گل دوم اینتر را به ثمر برساند.

حفظ فاصله در صدر با برتری در خانه گلادیاتورها؛ کامبک اینتر مقابل رم در حضور کوتاه آزمون

این‌بار اینتر موفق شد در دقیقه ۵۶ این دیدار کامبک بزند. روی همکاری تیمی بازیکنان اینتر، آنخلینو به اشتباه سانتر مخیتاریان را وارد دروازه خودی کرد. این پایان کار نبود و اینتر در دقیقه ۳+۹۰ تیر خلاص را به تیم میزبان زد. پاس در عرض آرناتوویچ به الساندرو باستونی رسید و این بازیکن موفق شد گل چهارم اینتر را به ثمر برساند.

با این نتیجه اینتر با ۶۰ امتیاز در صدر جدول قرار گرفت و رم با ۳۸ امتیاز در رتبه پنجم ایستاد.

لینک منبع خبر


[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *