حضور وزیر کشور در لنگرود برای بررسی حادثه آتش سوزی در این شهر

پس از بروز حادثه آتش سوزی یک مرکز ترک اعتیاد در لنگرود، احمد وحیدی وزیر کشور صبح امروز، جمعه ۱۲ آبان هنگام بازدید از طرح‌های شهرستان کامیاران، در تماس تلفنی با استاندار گیلان، در جریان این حادثه تاسف بار قرار گرفت و با خانواده فوت شدگان این آتش سوزی ابراز همدردی کرد. 

وی ضمن دستور فوری برای کمک به مصدومان ، بررسی دقیق علت آن و برخورد قاطع و قانونی با مسبب یا مسببان این حادثه را خواستار شد و ساعتی قبل هم خود برای بررسی این حادثه به لنگرود وارد شد. 

وحیدی از استاندار گیلان خواست همه تمهیدات و امکانات لازم را برای کمک به مجروحان این حادثه بکار گیرد و علت این حادثه را به دقت بررسی کند تا در صورت قصور انسانی، عامل یا عاملان آن را به دستگاه قضایی معرفی کنند. 

استاندار گیلان در ساعات نخست بروز این حادثه با حضور در محل حادثه آتش سوزی مرکز ترک اعتیاد لنگرود، بر انجام خدمات به موقع و رسیدگی ویژه به حادثه دیدگان تاکید کرد.

علت حادثه مرکز ترک اعتیاد لنگرود از سوی گروه‌های کارشناسی و افراد خُبره در دست بررسی است و به محض روشن شدن آن اطلاع رسانی می‌شود.

حادثه آتش سوزی در یک مرکز ترک اعتیاد در شهرستان لنگرود واقع در ابتدای جاده کومله این شهرستان، ساعت ۵:۴۵ دقیقه صبح امروز اتفاق افتاد که بر اثر این حادثه، ۳۲ نفر جان باختند و ۱۶ نفر از مددجویان این مرکز مصدوم شده و در حال حاضر در بیمارستان سوانح و سوختگی ولایت رشت تحت مداوا قرار دارند.

منبع خبر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *