حسینی: لایق پیروزی مقابل آلومینیوم بودیم

سید حسین حسینی پس از برتری یک بر صفر استقلال مقابل آلومینیوم اراک، اظهار داشت:  خداراشکر توانستیم بازی خیلی خوبی ارائه دهیم و به یک برد خوب برسیم. می‌دانستیم آلومینیوم یکی از تیم‌های خوب و سخت  لیگ برتر است. فیلم بازی‌های قبلی‌شان را دیده بودیم و پیروزی مقابل این تیم کار سختی است.

وی درخصوص کاهش مبلغ قرارداد برخی اعضای تیم استقلال عنوان کرد: از همه بازیکنان تشکر می‌کنم، واقعاً کار بزرگی کردند. کاهش قراردادها کار راحتی نبود. همه ما نشان دادیم چه اتحادی داریم. از جواد نکونام تشکر می‌کنم که اولین نفر قراردادش را کم کرد . من هم وظیفه خودم را انجام دادم. با چند نفر از بچه‌ها صحبت کردم و از آنها ممنون هستم قبول کردند مبلغ قراردادشان را کم کنند.

کاپیتان استقلال درمورد حواشی و درگیری اواخر این بازی، گفت:  بحث خیلی کوچکی بود که بی‌جهت بزرگ شد. من چیز خاصی به داور نگفتم. یکی از بازیکنان رقیب می‌گفت باید به حسین مرادمند کارت قرمز بدهید. من به این موضوع اعتراض کردم که داور الکی به من کارت زرد داد.

حسینی افزود: درمورد داوری هیچ اعتراضی ندارم. همه عملکرد او را دیدند. اگر این داوری برای تیم‌های رقیب ما باشد، چه اتفاقی می‌افتد؟  دیگر هیچ چیزی برای گفتن ندارم.

وی درمورد حمایت هواداران از استقلال در این بازی، تصریح کرد: جا دارد از هواداران تیم تشکر کنم. امروز سنگ تمام گذاشتند و ان‌شاءالله بازی‌های بعدی  هم کنار ما باشند و این جو فوق العاده را بار دیگر رقم بزنند تا بتوانیم با حمایت آنها برنده بازی باشیم.

منبع خبر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *