حسینی: امیدوارم هفته‌های بعد تماشاگران بیشتری به ورزشگاه بیایند

 

سیدحسین حسینی دروازه‌بان تیم فوتبال استقلال بعد از پیروزی ۳ بر ۲ مقابل هوادار تهران در جمع خبرنگاران گفت: خدا را شکر توانستیم برنده شویم و به بازی برگردیم و یکی از برد‌های دلچسب استقلال را در این چند سال رقم زدیم. بانوان هم در ورزشگاه حضور داشتند که اتفاق خوبی بود و امیدوارم هفته‌های بعد تماشاگران بیشتری به ورزشگاه بیایند.

وی در مورد اینکه بازیکنان استقلال حاضر نیستند از ورزشگاه آزادی به جایی دیگر بروند و میزبان باشند، گفت: مطمئنم اگر ما هم آسیایی بودیم، بخاطر ما تیم دیگر قبول نمی‌کرد در جایی دیگر بازی کنیم. زمین خوب است و در شهرک اکباتان هم بازی کنیم بازی بیرون از خانه محسوب می‌شود. چمن ورزشگاه خوب شده است.

حسینی در مورد کاهش قرارداد‌های ملی پوشان استقلال گفت: قانون سقف بودجه‌ای که گذاشتند درست نبود و از آنطرف کاهش سهمیه بازیکنان هم کار درستی نبود خیلی بازیکنان از لیگ برتر بیرون ماندند و فکری درست و حسابی پشت این قضیه نبود و هر بازیکنی هر جور می‌تواند به باشگاه کمک کند و من هم در ابتدای فصل هم به باشگاه کمک کردم تا جایی که توانستم و امیدوارم تعاملی بین بازیکنان و باشگاه باشد تا سقف را رعایت کنند.

وی در مورد عملکرد خودش گفت: اولش خیلی بد بود و یک ربع اول تمرکز لازم را نداشتیم که به تعطیلات لیگ برمی‌گردد و بعد خدا را شکر برگشتیم و کادرفنی صحبت‌های لازم را انجام دادند.

دروازه بان استقلال درمورد مشکلات تیم گفت: قبلا هم گفتم از آشتی نکونام و خطیر خوشحال شدیم، زیرا ذهن بازیکن درگیر می‌شود و فصل گذشته همین مسائل روی کار تیم تاثیر گذاشت و خدا را شکر رابطه خوب شده است.

منبع خبر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *