حریفان کشتی گیران ایران در جام کرکین مشخص شدندقرعه کشی مسابقات کشتی آزاد جام دیمیتری کرکین انجام شد که نتایج قرعه نمایندگان کشورمان به شرح زیر است:

در وزن ۶۵ کیلوگرم ابراهیم الهی پس از استراحت در دور اول در دور دوم با برنده مبارزه میان ایوانوف و تروفیموف از روسیه مبارزه می‌کند.

در وزن ۷۰ کیلوگرم محمد بخشی در دور نخست با سبالوس از پرو کشتی می‌گیرد و در صورت گذر از این حریف در دور بعد به مصاف لی از کره جنوبی می‌رود.

در وزن ۸۶ کیلوگرم علی منصوری پس از استراحت در دور اول، در دور دوم به مصاف برنده مبارزه میان آنیل از هند و چیتادزه از بلاروس می‌رود.

در وزن ۹۲ کیلوگرم امیرحسین فیروزپور پس از استراحت در دور نخست در دور دوم با برنده مبارزه میان سوفرونوف و چرتکویف از روسیه مصاف می‌دهد.

در وزن ۹۷ کیلوگرم که با حضور ۷ کشتی گیر و به صورت دوره‌ای برگزار می‌شود، ابوالفضل بابالو در گروه ب به مصاف آیور نیمایف از روسیه و جونگ یونگ یو از کره جنوبی می‌رود.

در وزن ۱۲۵ کیلوگرم امیررضا معصومی پس از استراحت در دور اول در دور دوم به مصاف نرگویباتار از مغولستان می‌رود.

بر اساس برنامه اعلامی، رقابت‌های اوزان ۵۷، ۶۵، ۷۹، ۸۶، ۹۷ و ۱۲۵ کیلوگرم روز‌های پنج شنبه و جمعه، و مسابقات اوزان ۶۱، ۷۰، ۷۴ و ۹۲ کیلوگرم روز‌های جمعه و شنبه ۱۷ و ۱۸ شهریورماه برگزار می‌شود.Source link

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *