حریفان ایران در مسابقات کشتی قهرمانی جوانان جهان مشخص شدندنمایندگان کشورمان حریفان خود را در رقابت‌های کشتی فرنگی قهرمانی جوانان جهان شناختند.

نتایج قرعه نمایندگان کشورمان به شرح زیر است:

در وزن ۵۵ کیلوگرم که ۲۱ نفر شرکت کرده اند، علی احمدی وفا در دور اول به مصاف لوکاس بنزینگ از آلمان می‌رود و در صورت پیروزی مقابل این کشتی گیر، در دور دوم با دنیس فلورین می‌های دارنده مدال برنز بزرگسالان اروپا از رومانی کشتی می‌گیرد.

در وزن ۶۰ کیلوگرم که با حضور ۲۲ نفر برگزار می‌شود، امیررضا ده بزرگی در دور نخست با کمال سوگیلی از ترکیه مبارزه می‌کند و در صورت پیروزی بر این حریف، در دور بعد به مصاف هانگشنگ وی یو از چین می‌رود.

در وزن ۶۳ کیلوگرم که ۲۱ شرکت کننده دارد، احمدرضا محسن نژاد در دور نخست به مصاف ساندیپ از هند می‌رود و در صورت غلبه بر این حریف، در دور دوم با حسین الدین اولیمبویف از ازبکستان مبارزه می‌کند.

در وزن ۶۷ کیلوگرم که با حضور ۲۸ کشتی گیر برگزار می‌شود، اهورا بویری در دور اول با زولت تاکاس از مجارستان مبارزه می‌کند و در صورت پیروزی بر این حریف، در دور دوم به مصاف برنده کشتی میان الیاس یانداروف از روسیه و جایت اودتالا از اردن می‌رود.

در وزن ۷۲ کیلوگرم که ۲۵ نفر حضور دارند، سیدمحمد مهدی میری در دور اول به مصاف عرفان میرزویف از اوکراین می‌رود و در صورت گذر از این کشتی گیر، در دور دوم با روسلان نوراله یف از آذربایجان مبارزه می‌کند.

در وزن ۷۷ کیلوگرم که ۲۷ شرکت کننده دارد، علیرضا عبدولی پس از استراحت در دور نخست، در دور دوم با برنده مبارزه میان دیپاک پونیا از هند و مارتین دیمیتروف از بلغارستان کشتی می‌گیرد.

در وزن ۸۲ کیلوگرم که ۲۵ نفر حضور دارند، یاسین یزدی در دور نخست به مصاف ایمام علی اف از روسیه می‌رود و در صورت گذر از این حریف، در دور بعد با اسلام یولویف از قزاقستان پیکار می‌کند.

در وزن ۸۷ کیلوگرم که با حضور ۲۹ نفر برگزار می‌شود، ابوالفضل چوبانی پس از استراحت در دور اول، در دور دوم به مصاف برنده کشتی میان لوایلو ایوانوف از بلغارستان و یونگدائه چا از کره جنوبی می‌رود.

در وزن ۹۷ کیلوگرم که ۲۴ شرکت کننده دارد، امیررضا اکبری در دور اول با داریوس کیفر از آلمان کشتی می‌گیرد و در صورت غلبه بر این حریف، در دور دوم با ابوبکر خاسالاخانوف از بلاروس مبارزه می‌کند.

در وزن ۱۳۰ کیلوگرم که ۱۸ نفر حضور دارند، فردین هدایتی پس از استراحت در دور نخست، در دور دوم با آرامایس هاروتونیان از ارمنستان کشتی می‌گیرد.

جدول زمانی مسابقات به شرح زیر است:

جمعه ۲۷ مردادماه:
ساعت ۱۰ لغایت ۱۴:۳۰: مسابقات مقدماتی اوزان ۵۵، ۶۳، ۷۷، ۸۷ و ۱۳۰ کیلوگرم
ساعت ۱۷ تا ۱۷:۴۵: مسابقات نیمه نهایی اوزان فوق
شنبه ۲۸ مردادماه:
ساعت ۱۰ لغایت ۱۴:۳۰: مسابقات مقدماتی اوزان ۶۰، ۶۷، ۷۲، ۸۲ و ۹۷ کیلوگرم و شانس مجدد پنج وزن اول
ساعت ۱۷ تا ۱۷:۴۵: مسابقات نیمه نهایی اوزان فوق
ساعت ۱۸ تا ۲۰:۳۰: رقابت‌های رده بندی و فینال اوزان ۵۵، ۶۳، ۷۷، ۸۷ و ۱۳۰ کیلوگرم
یکشنبه ۲۹ مردادماه:
ساعت ۱۶ تا ۱۷:۱۵: مسابقات شانس مجدد پنج وزن دوم
ساعت ۱۸ تا ۲۰:۳۰: رقابت‌های رده بندی و فینال اوزان ۶۰، ۶۷، ۷۲، ۸۲ و ۹۷ کیلوگرم

اختلاف ساعت ایران با اردن ۳۰ دقیقه است به طوری که ساعت ۱۰ به وقت اردن ۱۰:۳۰ به وقت ایران است.Source link

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *