حرف‌های مبهم قدیمی‌ترین سپاهانی درباره تمدید قرارداد

[ad_1]
محمد کریمی ابراز تمایل کرد تا در پایان فصل جاری رقابت‌های لیگ برتر قراردادش را با طلایی پوشان اصفهانی تمدید کند.

به گزارش “ورزش‌سه”، تیم فوتبال سپاهان عصر روز جمعه در دیداری تدارکاتی در ورزشگاه نقش جهان به مصاف سپاهان ب رفت و در پایان این مسابقه موفق شد با دبل شهریار مغانلو و محمد کریمی با نتیجه ۳ بر یک برنده بازی شود.
در پایان این مسابقه محمد کریمی مقابل خبرنگاران ایستاد و به سوالات آنها درباره موضوعات مختلف از جمله مصاف حساس برابر تراکتور و همچنین تمدید قراردادش صحبت کرد.

کریمی که از ابتدای لیگ هفدهم با صلاح دید امیر قلعه‌نویی به اردوی طلایی پوشان اصفهانی اضافه شد در حال حاضر قدیمی‌ترین بازیکن سپاهان به شمار می‌رود و به همین دلیل بازوبند کاپیتانی نیز به دستان او بسته می‌شود.
نکته قابل توجه درباره کریمی این است که قرارداد او در پایان فصل جاری به اتمام می‌رسد و هنوز مدیران باشگاه اصفهانی برای تمدید قرارداد با این بازیکن پای میز مذاکره ننشسته‌اند. 

2005332

این موضوعی بود که خبرنگاران اصفهانی از محمد کریمی در پایان دیدار تدارکاتی برابر سپاهان ب پرسیدند و او واکنش جالب توجه و البته مبهمی به آن داشت.
کریمی در واکنش به پایان قراردادش و اینکه تمایل دارد در سپاهان بماند یا خیر اینطور به خبرنگاران پاسخ داد: «به شخصه خیلی افتخار می‌کنم در این باشگاه حضور دارم سوای اینکه کاپیتان هم هستم و افتخار بسیار بزرگی برای من است از نظر من همه چیز اوکی است و بقیه به نظر باشگاه برمی‌گردد و باید دید نظر آنها چیست.»

او سپس در واکنش به این سوال که آیا شرط خاصی برای تمدید قراردادش دارد یا نه بلافاصله اینطور پاسخ داد: «چه شرطی؟!

خبرنگار سپس اینطور سوال پرسید که آیا دوست داری با سپاهان ادامه بدهی یا خیر که کریمی در واکنش این سوال گفت: «همانطور که گفتم من به حضورم در باشگاه سپاهان افتخار می‌کنم ۶ سال در این باشگاه حضور داشته‌ام. شرایط برای خودم خیلی خوب بوده و به نظرم همه چیز برای تمدید قرارداد مهیا است مگر اینکه باشگاه دوست نداشته باشد یا بخواهد قطع همکاری کند که هنوز نظر آنها را نمی‌دانم.»

کریمی در بخش دیگری از این مصاحبه سپس در واکنش به این سوال که مدیر برنامه‌هایش در مصاحبه‌ای گفته اگر قرار بر جدایی کریمی باشد او در یکی از دو تیم پایتخت نشین بازی خواهد کرد و اینکه در این‌صورت اولویت او در ایران بازی برای کدام تیم است گفت: «بهتر است این موضوع را از خودشان بپرسید.»

لینک منبع خبر

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *