جوانان محلات ۱۵ شهر مازندران به پویش «حرمت‌ مولا» پیوستند

[ad_1]
پویش حرمت مولا که از صبح روز شنبه یازدهم فروردین توسط کاربران مازندرانی در شبکه‌های اجتماعی ایجاد شد به سرعت مورد استقبال رسانه‌ها و مخاطبان قرار گرفت.

ایجاد کنندگان پویش حرمت مولا که جمعی از جوانان محلات شهر‌های مازندران هستند، این پویش را برای سالروز شهادت حضرت مولا آقا امیرالمؤمنین علی (ع) در بستر فضای مجازی راه‌اندازی کرده اند.

رضا جوانی اهل غرب مازندران که به این پویش پیوسته، به خبرنگار ما، گفت: بهمراه تعدادی از دوستانم به حرمت این ماه عزیز و به حرمت مولا پرچم‌های سیاه تهیه کرده و قصد داریم در روز سیزدهم فروردین که همزمان با سالروز شهادت مولایمان آقا امیرالمؤمنین علی (ع) است در سطح محلات کم‌برخوردار بسته‌های غذایی را همراه با این پرچم‌های سیاه توزیع کنیم.

هدیه یکی دیگر از دختران جوان است که از شهر بهشهر به این پویش پیوسته است، او می‌گوید: حفظ حرمت روز شهادت امام‌علی برای او و دوستانش از اهمیت بسیار بالایی برخوردار است از این جهت با عضویت در این پویش قصد دارد این پیام را به دوستان خود برساند که باید برای حفظ ارزش‌های اسلامی خودمان آستین‌ها را بالا بزنیم.

وی، می‌افزاید: به حرمت مولایمان قصد داریم در روز سیزدهم فروردین همراه با خانواده و جمعی از دوستان بسته‌های غذایی و بهداشتی را در محلات کم‌برخوردار توزیع کنیم، بسته‌های که با مشارکت مردم تامین شد.

تاکنون جوانان محلات بیش از ۱۵شهر مازندران به پویش #حرمت_مولا و #سفره_بندگی پیوسته‌اند و بر اساس اعلام هیات‌های مذهبی قرار است اجتماع بزرگ حیدریون روز سیزدهم فروردین در ۲۲ شهرستان مازندران با حضور دلدادگان و عزاداران آقا امیرالمؤمنین علی (ع) برگزار گردد.

لینک منبع خبر

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *