جهانبخش: ملی‌پوشان لیاقت دارند بعد از چند سال کنار هم بودن نتایج خوبی بگیرندعلیرضا جهانبخش درخصوص شروع تمرینات تیم ملی، گفت: برای مقدماتی جام جهانی این دوره اول است، ولی همه می‌دانیم که چقدر می‌تواند تاثیرگذار باشد. در دوره قبل خودمان کار را برای خودمان سخت کردیم، ولی الان بچه‌ها از همین اردو خیلی آماده هستند تا قدم اول را خوب برداریم و با شرایطی خوب مقدماتی جام جهانی را شروع کنیم.

وی افزود: قطعا این ۲بازی می‌تواند به آماده سازی جام ملت‌ها کمک کند. به امید خدا بتوانیم آنچه که امیرقلعه نویی و کادرفنی تیم ملی می‌خواهد را در این ۲بازی اجرا کنیم که با آمادگی کامل به جام ملت‌ها برویم.

هافبک تیم ملی در مورد اینکه کریم انصاری‌فرد اعلام کرده فضای تخریبی اطراف تیم ملی باعث دلسردی برخی بازیکنان می‌شود، گفت: شرایط تیم ملی برای کل فوتبال کشور است. قطعا این نسل فوتبال کشور از نظر فنی و شخصیتی خیلی خوب هستند. سال‌هاست یکدیگر را می‌شناسند. این خواهش را از همه رسانه‌ها، اهالی فوتبال و مردم این خواهش را دارم که در این ۶۰-۵۰ روز از تیم ملی حمایت کنند. این بچه‌ها لیاقتش را دارند که پس از سال‌ها نتایج خوبی در جام جهانی و جام ملت‌ها بگیرند تا دل مردم شاد شود. می‌دانیم که فوتبال چقدر می‌تواند روی زندگی مردم تاثیر بگذارد.

جهانبخش تصریح کرد: قسمتی به ما و تلاشی که لازم است بچه‌ها انجام بدهند، مربوط می‌شود. قسمتی هم به همه عزیزانی که انتقاد یا نظر شخصی دارند. خواهش می‌کنم در این مدت حمایت کنند. قهرمانی در جام ملت‌ها برای همه فوتبال ایران است. تا جاییکه من فوتبال ایران را در این مدت دنبال کردم، از نظر برخوردی، حمایتی و نگاه‌هایی که وجود داشته شرایط خیلی مناسب نبود. از طرفی اتفاقاتی هم که در باشگاه‌های ما می‌افتد، خیلی جالب نیست. تیم ملی می‌تواند به این شرایط کمک کند، چون بهترین‌ها در این تیم کنار هم جمع شده‌اند. امیدوارم همه حمایت کنند تا شرایط خوبی برای جام ملت‌ها داشته باشیم.

وی در خصوص نتایج تیم ملی نوجوانان در جام جهانی این رده سنی، گفت: خیلی خوشحالم که می‌توانیم آینده خوبی را برای فوتبال کشور تصور کنیم. باید از این بچه‌ها مراقبت شود. این استعداد‌ها نشان دادند می‌توانند آرزو‌های بزرگ داشته باشند و کار‌های بزرگ کنند. خودم بازی اول با برزیل را ندیدم، ولی در تیم‌مان (فاینورد) بازیکن برزیلی داریم و در رختکن کری خوانی جدی داشتیم! برایشان خیلی جالب بود که بچه‌ها چنین نتیجه‌ای گرفتند. خودم واقعا افتخار کردم.
 
جهانبخش تصریح کرد: روی کاغد سنگینی به نفع بزریل بود و اکثر بچه‌های ما انتظار برد برزیل را داشتند، ولی بعد از بازی درمورد فوتبال ایران و نوجوانان ما خیلی قشنگ صحبت کردند که برایم لذت بخش بود. خیلی به آن‌ها افتخار کردم. قطعا آینده فوتبال کشور ما هستند. متاسفانه امروز در بازی نزدیک باختند. بازی را با بچه‌ها نگاه می‌کردیم. با تمام وجود آرزو می‌کنم در بازی آخر سربلند باشند، چون حقشان است که از این مرحله صعود کنند. نگران آینده فوتبال ایران و بچه‌هایی که از رده پایه می‌آیند، بودم تا اینکه این بچه‌ها را دیدم. ان‌شاالله از حمایت شوند و از نظر شخصیتی خودشان را حفظ کنند تا سال‌ها برای کشور افتخار آفرین باشند.Source link

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *