تیروکمان ایران پاریسی می‌شود؟

[ad_1]
تیم ملی تیروکمان کار خود را در سال ۱۴۰۳ برای کسب سهیمه در المپیک پاریس آغاز کرد و باید دید آیا می‌توانیم پس از زهرا نعمتی و میلاد وزیری باز هم شاهد حضور کمانداری از ایران در المپیک پاریس باشیم؟

به گزارش ایسنا، اردوی کمانداران ریکرو ایران اعزامی به مسابقات کاپ جهانی شانگهای چین از دوازدهم فروردین ماه در سایت تیراندازی با کمان ورزشگاه آزادی آغاز شده است و تا اعزام به مسابقات کاپ جهانی ادامه خواهد داشت.

برنامه تیم‌ملی تیروکمان ایران به منظور حضور در اردو و مسابقات تا قبل از برگزاری المپیک پاریس از این قرار است که اواخر فروردین ماه سال جاری مرحله اول کاپ جهانی در شانگهای برگزار می‌شود پس از آن تیم ملی بلافاصله به کره‌جنوبی می‌رود و حدود ۲ هفته در این کشور اردو خواهد داشت تا بتواند پس از اتمام آن در مرحله دوم کاپ جهانی که در کره‌جنوبی برگزار می‌شود، شرکت کند.

سومین و مهم‌ترین مرحله کاپ جهانی در ترکیه برگزار می‌شود و با کسب سهمیه همراه خواهد بود؛ گفتنی است در بخش ریکرو انفرادی بانوان، یسنا پورماهانی، مبینا فلاح، مهتا عبداللهی و حوریه حاجی‌حسینی از شانس کسب سهمیه المپیک پاریس، برخوردار هستند.

تیم ایران برای حضور هر چه بهتر در مسابقات کسب سهمیه ترکیه، قرار است در دو مرحله از مسابقات کاپ جهانی تیراندازی با کمان حضور داشته باشد و اردویی ۲۰ روزه نیز در کره‌جنوبی برگزار کند.

مسابقات مرحله اول کاپ جهانی ۴ تا ۹ اردیبهشت در شانگهای چین برگزار می‌شود و تیم ایران پس از حضور در این رقابت‌ها از چین به کره جنوبی می‌رود و اردویی ۲۰ روزه در آن‌جا برگزار می‌کند، سپس در مسابقات مرحله دوم کاپ جهانی در کره جنوبی که از یکم تا ششم خردادماه حضور خواهد داشت.

در ادامه نفرات اعزامی ریکرو ایران به مسابقات کاپ جهانی شانگهای چین آمده است:

آقایان

محمدحسین گلشنی، رضا شبانی، صادق اشرفی، فائز محمدی

بانوان

مبینا فلاح، یسنا پورماهانی، حوریه حاجی حسینی

سرمربی:

سونگ چیل هونگ

باید خاطرنشان کرد که تیروکمان ایران صرفا در المپیک ۲۰۱۶ توسط زهرا نعمتی و در المپیک ۲۰۲۰ توسط میلاد وزیری موفق به کسب سهمیه المپیک شده است و باید کدام یک از کمانداران موفق به کسب سهمیه المپیک پاریس می‌شوند؟

انتهای پیام

لینک منبع خبر

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *