تکواندوکاران ایران راهی جام ریاست فدراسیون جهانی شدندپنجمین دوره جام ریاست فدراسیون جهانی تکواندو در قاره آسیا با حضور ۴۱۰ تکواندوکار طی روز‌های ۱۸ تا ۲۰ آبان ماه به میزبانی اردن در شهر امان برگزار خواهد شد. 

به همین منظور صبح امروز سه شنبه ۱۶ آبان ماه، مهدی حاجی موسائی، ابوالفضل زندی، مهران برخورداری، آناهیتا توکلی و ساینا کریمی جهت حضور در این مسابقات صبح امروز راهی اردن شدند. ضمن اینکه ناهید کیانی و مبینا نعمت زاده پس از حضور در مسابقات پاکستان، از اسلام آباد به همراه مینو مداح سرمربی تیم ملی بانوان راهی امان می‌شوند. 

طبق برنامه اعلام شده مبینا نعمت زاده و ناهید کیانی در وزن ۵۳- و ساینا کریمی در ۴۶- کیلوگرم بانوان روز نخست مسابقات برابر با ۱۸ آبان ماه به دیدار با رقبا می‌روند. جمعه در روز دوم و پایانی رقابت‌ها نیز آناهیتا توکلی در وزن ۷۳+ کیلوگرم، مهدی حاجی موسائی، ابوالفضل زندی و مهران برخورداری به ترتیب در اوزان ۵۴-، ۵۸- و ۸۰- کیلوگرم به روی شیاپ چانگ خواهند رفت.

همچنین هدایت تیم آقایان در این رویداد برعهده مجید افلاکی به عنوان سرمربی و مهرداد یوسفی به عنوان مربی بدنساز خواهد بود.

با توجه به اهمیت این مسابقات و ۲۰ امتیازی که به نفرات برتر هر وزن در راستای ارتقای امتیازات در مسیر کسب سهمیه المپیک تعلق می‌گیرد؛ اسامی نفرات سرشناسی از جمله «پو ین چن»، «پو یا سو» و «ینگ سوان هوانگ» از چین تایپه، «می ریو کانگ» و «تائه جون پارک»، «دابین لی»، «جون جانگ»، «گئون وو سئو» از کره جنوبی، «زید الهلوانی»، «زید کریم»، «جولیانا الصادق»، «صالح الشرابتی» و «راما ابوالراب» از کشور میزبان، «شوخرات سالائفـ»، «فروزا سادیکووا»، «جسوربک جایسانوف» و «سوتلانا اوسی پووا» از ازبکستان، «جواد آقائف» از جمهوری آذربایجان، «دنیا ابوطالب» از عربستان سعودی، «اومایما ال بوچی» و «ندا لعرج» از مراکش، «لی ژو»، «زونگشی لو» و «وانگ» از چین، «سولنا وولته تو» از فرانسه و … در میان ثبت نامی‌ها دیده می‌شود.Source link

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *