تکلیف پرونده جنجالی ستاره یونایتد مشخص شد

[ad_1]

[og_img]
محاکمه مجدد هری مگوایر در یونان پس از اتهام حمله به پلیس و تلاش برای پرداخت رشوه ممکن است، هرگز انجام انجام نشود.

به گزارش “ورزش سه”، محاکمه مجدد هری مگوایر در یونان برای حمله و تلاش برای پرداخت رشوه بیش از یک سال است که متوقف شده و ممکن است هرگز برگزار نشود.

انتظار می‌رفت جلسه استماع مگوایر، مدافع تیم ملی انگلیس و منچستریونایتد، در ماه جاری در جزیره میکونوس برگزار شود. بیش از ۳ سال از زمانی که مگوایر ۳۰ ساله در تعطیلات همراه خانواده‌اش درگیر شده بود، می‌گذرد.

پس از یک درگیری، مگوایر دستگیر شد و بعداً به اتهام حمله به یک افسر پلیس، مقاومت در برابر دستگیری و تلاش برای پرداخت رشوه مجرم شناخته شد.

او قبل از حضور در دادگاه توسط پلیس بازداشت شده بود و دو شب را در سلول انفرادی سپری کرده بود. مگوایر به اتهام دخالت در یک نزاع به ۲۱ ماه حبس تعلیقی محکوم شد، اگرچه وکلای او درخواست تجدید نظر دادند و حکم اصلی را لغو کردند.

1898364

این درخواست تجدید نظر منجر به تعویق محاکمه مجدد شد. با این حال نشریه سان مدعی شد که انتظار نمی‌رود این دادگاه در مارس آینده برگزار شود و شاید هرگز برگزار نشود. یانیس پارادیسیس، وکیل دادستانی، قبل از تعیین تاریخ دادگاه مجدد، به گاردین گفت:“رسیدگی پرونده به تعویق خواهد افتاد. این تعویق به این معنی است که روند دادگاه نمی‌تواند مطابق انتظار برگزار شود.”

لینک منبع خبر


[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *