تولید انواع مشعل‌های صنعتی در گیلان

تیمور پورحیدری، رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت گیلان ضمن بازدید از خطوط تولید جدید شرکت ایران رادیاتور رشت گفت: کیفیت محصولات سرمایشی و گرمایشی گیلانی تحسین برانگیز و قابل رقابت با محصولات خارجی است.

او با گلایه از اینکه برخی تبلیغات منفی علیه محصولات داخلی وجود دارد، افزود: خوشبختانه محصولات صاحب نام گیلانی امتحان خود را پس داده است و انتظار می‌رود از محصولات چنین شرکت‌های با سابقه و معتبر از سوی مردم حمایت شود.

به گفته رئیس سازمان صمت گیلان، وجود کالا‌های قاچاق ضربه جدی به محصولات و تولیدات داخل وارد می‌کنند هرچند سامانه جامع تجارت جهت رهگیری این کالا‌ها می‌باشد و تا حد زیادی موفق بوده و با این همه این اوصاف به عنوان مثال محصول کولر گازی این شرکت از لحاظ قیمت و کیفیت با محصولات قاچاق خارجی رقابت دارد باز هم از وجود کالای غیرمجاز و قاچاق آسیب می‌بیند.

پورحیدری طی بازدید از خط تولید کولر گازی تصریح کرد: محصول جدید این شرکت یعنی کولر گازی ایستاده در ظرفیت‌های ۳۶، ۴۸ و ۶۰ هزار در آینده نزدیک روانه بازار خواهد شد و هم اکنون انواع مشعل‌های صنعتی را نیز در حال تولید دارد.

او فعالیت و پویایی شرکت‌های بزرگی همچون ایران رادیاتور را ضامن فعالیت سایر شرکت‌ها دانست و گفت: یک شرکت با ۷۰ نفر اشتغال یکی از قطعات پکیج دیواری را تولید می‌کند و شرکت دیگر ۴۰ درصد ظرفیت تولید خود را به تولید برخی محصولات پلاستیکی این شرکت اختصاص داده است و همچنین ۵ شرکت کارتن سازی و یک شرکت پالت سازی محصولات خود را به ایران رادیاتور جهت بسته‌بندی محصولات آن ارسال می‌کنند.

رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت گیلان با بیان اینکه عملیات اجرایی طرح توسعه شرکت ایران رادیاتور با سرمایه‌گذاری ۳۰۰ میلیارد تومان از سال گذشته آغاز شده است، افزود: در چند ماه آینده شاهد راه اندازی طرح توسعه این طرح جدید با اشتغال ۱۰۰ نفری خواهیم بود.

منبع خبر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *