تهران قهرمان مسابقات والیبال ساحلی کاپ آزاد زیر ۲۱ سال شد


 مسابقات  والیبال ساحلی کاپ آزاد تهران زیر ۲۱ سال کشوری با حضور تیم هایی از ۷ استان و ۱۶ تیم برار کشور تیم و بازیکنان تیم ملی و لیگ برتری از ۲۵ مرداد به مدت ۳ روز در زمین ساحلی فرهنگسرای بهمن تهران برگزار شد که در پایان این رقابت ها تهران اول شد و تیم های گیلان و فرهنگسرای بهمن تهران در جایگاه دوم و سوم ایستادند.

نکته حائز اهمیت در این مسابقات حضور بازیکنان ملی پوش و لیگ برتری هست که از استان‌های مختلف در این مسابقات حضور داشتند. 

این مسابقات به همت رئیس کمیته ساحلی جنوب غرب استان تهران علی شفابخش مربی تیم ملی نوجوانان والیبال ساحلی ایران برگزار شد. 

در پایان این دوره از مسابقات به تیم های اول تا سوم جوایز نقدی و کاپ و مدال اهدا شد.

علی شفابخش مربی تیم ملی نوجوانان والیبال ساحلی ایران و رئیس کمیته ساحلی جنوب غرب استان تهران در پایان این رقابت‌ها اظهار کرد: این مسابقات محک جدی برای آمادگی تیم‌های بود که شهریور ماه قرار هست در مسابقات قهرمانی کشور شرکت کنند.

او درباره ارزیابی از سطح مسابقات گفت: رقابت های سنگین و نفس گیری را با حضور ۱۶ تیم از سراسر کشور شاهد بودیم و این رقابت سالم باعث پیشرفت رشته المپیکی والیبال ساحلی در ایران خواهد شد.

او در پایان تصریح کرد: برگزاری این رقابت ها قبل از مسابقات کشوری برای ارتقای سطح فنی تیم ۲۱ سال کشور اهمیت زیادی دارد، به ویژه حضور ملی پوشان و بازیکنان لیگ برتری سبب پیشرفت ورزش والیبال ساحلی کشور در رده سنی زیر ۲۱ سال و آماده سازی تیم های تهران و سایر تیم ها برای شرکت در رقابت های کشوری در شهریور می شود.

 

 Source link

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *