تمام پیراهن‌های معرفی شده برای یورو ۲۰۲۴

لینک کوتاه این مطلب : https://liyalestan.ir/dib4
لباس تیم‌های اروپایی برای مسابقات بسیار خاص و دلنشین است.

به گزارش ورزش سه، کمتر از ۹۰ روز دیگر جام ملت‌های اروپا ۲۰۲۴ در آلمان برگزار می‌شود و اردوی پیش رو، آخرین فرصت آماده سازی تیم‌ها برای حضوری مقتدرانه در یورو خواهد بود.
حال پیراهن تیم‌های حاضر در اروپا مشخص شده و فرصتی است تا به پیراهن‌ها نگاه کنیم.

گروه A
تیم ملی آلمان
ژرمن‌ها پیراهنی یک دست سفید با نوارهای مزین شده به پرچم کشور آلمان دارند و در تصمیم غیر معمول برای پیراهن دوم رنگ صورتی متمایل به بنفش را انتخاب کردند.

تیم ملی اسکاتلند
همگروه آلمانی‌ها برای شرکت در یورو ترک عادت نکردند و پیراهن سرمه‌ای خود را به آلمان خواهند آورد؛ آنها برای لباس دوم خود، رنگ آبی روشن همراه با نوارهای بنفش را انتخاب کردند‌.

تیم ملی مجارستان
مجارها به رنگ سنتی پیراهن خود تاکید بسیار زیادی دارند و حالا برای یورو هم رنگ قرمز لباس اول آنها خواهد بود و رنگ سفید لباس دومشان!

تیم ملی سوئیس
این تیم هنوز پیراهن خود را اعلام نکرده اما فوتی هدلاینز پیش بینی کرده که آنها تغییری در پیراهن خود ایجاد نکنند.

تیم ملی فرانسه
یک پیراهن یک دست آبی برای آبی‌ها کنار بگذارید که به نظر می‌رسد این پیراهن از پرفروش‌ترین‌های سال ۲۰۲۴ باشد. همچنین برای پیراهن دوم، لباسی سفید با خط‌های نازک آبی را انتخاب کردند.

تیم ملی انگلیس
دومین پیراهنی که خریدش را به شما پیشنهاد می‌کنیم، پیراهن دوم تیم ملی انگلیس است؛ رنگ سرمه‌ای که قرار است سه شیرها بپوشد، از همین حالا خاص‌ترین پیراهن یورو است و آنها برای لباس اول مطابق انتظار پیراهن سفید با نوارهای آبی رنگ انتخاب کردند.

تیم ملی بلژیک
قطعا کارتون تن تن را به خاطر دارید اما اگر آنها را فراموش کرده‌اید، لباس دوم بلژیک بر اساس تن تن طراحی شده است. پیراهنی آبی آسمانی با شرت قهوه‌ای رنگ پیراهن دوم بلژیک است و پیراهن نخست آنها، شرابی رنگ خواهد بود.

تیم ملی هلند
هلند یک نارنجی کلاسیک به تن می‌کند تا هواداران فوتبال را غرق در خاطرات یورو ۱۹۸۸ کنند.

تیم ملی پرتغال
اگر پیراهن پرتغال را در ده سال اخیر خریده‌اید، تبریک می‌گویم؛ شما هیچ نیازی به خرید دوباره ندارید!
آنها برای لباس دوم هم از رنگاره‌های آبی آسمانی استفاده کرده‌اند تا بلکه مقداری خلاقیت نشان داده باشند.

تیم ملی اسپانیا 
اسپانیا هم از همسایه خود آموخته و در لباس آنها هیچ تفاوتی نسبت به پیراهن سال‌های اخیر این تیم وجود ندارد.

تیم ملی ایتالیا 
مدافع عنوان قهرمانی با استفاده از رنگ آبی و نوارهای مزین شده به پرچم این کشور طرحی خاص را منتشر کرده‌اند. و پیراهن دوم آنها نیز درست مانند لباس اولشان است اما از نوع سفید!

تیم ملی کرواسی
به شیوه قابل توجه کروات‌ها از سال ۲۰۲۱ که در جام ملت‌های اروپا حاضر شدند هیچ پیراهن دیگری را منتشر نکردند و همچنان طرح‌های قدیمی خود را به تن می‌کنند.

تیم ملی آلبانی
اگر آلبانی در نقش شگفتی‌ساز ظاهر شد که بسیار هم فوق العاده خواهد بود اما اگر این اتفاق رخ نداد پیراهن‌های آنها را از دست ندهید. پیراهنی تماماً قرمز لباس اول و پیراهنی تماماً سفید لباس دوم آنها هست که یقه‌های مشکی و نقش بستن عقاب اسکندر بیگ باعث شده تا لباسی متفاوت از آنها شاهد باشیم‌.

از غیر یورویی‌ها چه خبر؟
تیم ملی برزیل
نمایندگان سلسائو هم برای کوپا آمریکا در تدارک هستند. پوشیدن پیراهنی یک دست زرد به عنوان لباس اول و یک لباس آبی برای پیراهن دوم می‌تواند خوشایند باشد.

تیم ملی نروژ
افسوس که وایکینگ‌ها و ارلینگ هالند در جام ملت‌های اروپا حضور ندارند، چرا که این طرح در تاریخ ماندگار می‌شد.

تیم ملی نیجریه
نیجریه نیز با پیراهن جدید خود سر و صدای زیادی به پا کرده است. در سال ۲۰۱۸، پیراهن آفریقایی‌ها پر فروش‌ترین پیراهن سال بود و در پنج سال اخیر هیچ لباسی به اندازه لباس آنها فروش نداشته است. حال پیراهن مشکی با نقاط و راه راه سبز تیره قطعا برجسته می‌شود!

لینک منبع خبر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *