تردید در ادامه همکاری؛ جدایی فرهاد از کلبا قریب‌الوقوع است؟ / ادعای خبرگزاری اماراتی

لینک کوتاه این مطلب : https://liyalestan.ir/74xq
سرمربی پیشین استقلال روزهای خوبی را در امارات پشت سر نمی‌گذارد.

طرفداری | در ادامه روند ضعیف نتیجه‌گیری الاتحاد کلبا، شاگردان فرهاد مجیدی امشب در دیداری خانگی و در شرایطی که با گل مهدی قایدی از البطائح با نتیجه ۱۰ پیش افتادند، نهایتا این مسابقه را با حساب ۲۱ واگذار کردند تا چهارمین شکست الاتحاد کلبا طی ۵ بازی گذشته لیگ امارات رقم خورده و این تیم به شرایط بحرانی و منطقه سقوط نزدیک شود.

پس از شکست الاتحاد کلبا مقابل البطائح، فرهاد مجیدی در نشست خبری حاضر نشد تا تردیدها در خصوص آینده او روی نیمکت ببرها افزایش پیدا کند. با این که پس از شکست برابر الشارجه، مدیران الاتحاد کلبا از سرمربی ایرانی خود به شکل ضمنی حمایت کردند، اما به نظر می‌رسد فرهاد مجیدی شرایط متزلزلی در تیم خود داشته باشد.

به نقل از رسانه البیان امارات، غیبت فرهاد مجیدی سرمربی ایرانی الاتحاد کلبا در نشست خبری پس از دیدار مقابل البطائح که با برتری ۲۱ الراقی به پایان رسید، تردیدهایی را در مورد ادامه حضور مجیدی در جمع ببرها ایجاد می‌کند.

الاتحاد کلبا طی دیدار بعدی خود در رقابت‌های لیگ امارات، باید به مصاف العینی برود که با هدایت هرنان کرسپو در کورس قهرمانی این رقابت‌ها قرار گرفته و به مرحله یک‌چهارم نهایی لیگ قهرمانان آسیا نیز صعود کرده است.

لینک منبع خبر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *