ترخیص نماینده همدان در مجلس خبرگان رهبری از بیمارستان

[ad_1]
مدیر دفتر آیت الله غیاث الدین طه محمدی نماینده همدان در مجلس خبرگان رهبری گفت: این عالم ربانی که روز گذشته به علت بروز تصادف در بیمارستان بهشتی قم بستری شده بود از این بیمارستان ترخیص شد.

حجت الاسلام سلیمانی روز شنبه افزود: خودروی حامل آیت الله غیاث الدین طه محمدی و همسرشان هنگام بازگشت از مشهد و در نزدیکی استان قم دچار سانحه شد و در این تصادف همسر نماینده مردم همدان در مجلس خبرگان رهبری جان خود را از دست داد.

او تصریح کرد: آیت الله طه محمدی به بیمارستان بهشتی قم منتقل شد، اما شدت جراحات وارده به وی شدید نبوده بنابراین پس از معاینات صورت گرفته از بیمارستان ترخیص شد.

مدیر دفتر نماینده همدان در مجلس خبرگان رهبری درباره چگونگی بروز حادثه تصریح کرد: بررسی‌های اولیه گویای این است وسیله نقلیه‌ای که از مسیر مقابل در حال تردد بود واژگون و به سمت دیگر جاده هدایت می‌شود و در این هنگام با خودروی آیت الله محمدی برخورد می‌کند.

گفتنی ست؛ آیت الله طه محمدی ۱۴ سال مسئولیت نمایندگی ولی فقیه در استان و امامت جمعه همدان را بر عهده داشت، او اکنون نماینده فعلی مردم همدان در مجلس خبرگان رهبری و رئیس بنیاد علمی و فرهنگی بوعلی سینا است.

لینک منبع خبر

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *