بازیکن منچسترسیتی بهترین بازیکن دیدار با ایرانتیم فوتبال نوجوانان انگلیس امروز در دومین دیدارش در جام جهانی زیر ۱۷ سال مقابل ایران با نتیجه دو بر یک به پیروزی رسید تا با شش امتیاز صدرنشین گروه مرگ شود. 

جوئل اندالا که به‌عنوان یکی از پدیده‌های نوظهور فوتبال انگلیس و باشگاه منچستر سیتی به شمار می‌رود، در نخستین دیدار تیمش در جام جهانی زیر ۱۷ سال توانست دو پاس گل مقابل نیوکالدونیا بدهد و روی گل‌های دیگر هم موثر باشد، اما امروز هم یک عملکرد درخشان دیگر برابر نوجوانان ایران داشت تا جایزه بهترین بازیکن را دریافت کند.

این ستاره ۱۷ ساله که در رده‌های پایه منچستر سیتی و انگلیس بازی کرده، امروز تلاش زیادی مقابل نوجوانان ایران داشت و پس از ایجاد موقعیت‌های خطرناک و خلق موقعیت، توانست گل برتری تیمش را بزند و بهترین بازیکن زمین شود.

جوئل اندالا در دقیقه ۹۰ با یک‌پا دو پا از سد عرفان درویش‌عالی عبور کرد که این موقعیت را آرشا شکوری با خروج از دروازه گرفت، ولی توپ از دست او رها شد تا دوباره زیر پای این ستاره انگلیسی قرار بگیرد و او با یک ضربه فنی گل دوم و برتری تیمش را به ثمر رساند و در نهایت هم به‌عنوان بهترین بازیکن زمین انتخاب شود.Source link

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *