اشتباه بزرگ بایرن، جذب مانه به جای هالند بود

بایرن مونیخ یکی از بدترین فصول یک دهه اخیر خود را تجربه می کند و چیزی تا از دست دادن قهرمانی بوندسلیگا فاصله ندارد. بایرن که در فصل جاری نتوانست در لیگ قهرمانان و جام حذفی موفق عمل کند، تا بازی اخیر برابر لایپزیش صدرنشین بوندسلیگا و شانس اول قهرمانی بود ولی شکست خورد و حالا دورتموند با یک پیروزی دیگر می تواند قهرمانی خود را قطعی کند.

بایرن در ١٠ سال گذشته قهرمان آلمان شده ولی این بار گویا شرایط متفاوت خواهد بود. ماتئوس در مورد وضعیت بایرن به بیلد گفت: «وقتی می شنوم بایرن قرار است در انتقالات باز هم هزینه کند، با خودم می گویم، مگر چقدر بیشتر می توان برای خرید بازیکن پول خرج کرد؟ آشفتگی تازه در بایرن شروع شده و این ابتدای یک بحران است.

فقط برای خط دفاعی بایرن ٢٥٠ میلیون یورو هزینه شده است.» ماتئوس ادامه داد: «به اینها جذب مانه، ماتیس تل، گراونبرخ، بلیند، مزراوری، یان زومر و کانسلو را هم اضافه کنید و جالب اینکه چند نفر از این لیست در سیستم بایرن جواب نداد‌ه‌اند و به ندرت بازی می کنند. می توانم مانه را مثال بزنم که از نظر من جایی در آینده بایرن ندارد و باشگاه باید او را قرضی انتقال دهد. زمانی بایرن شانس خرید ارلینگ هالند را داشت ولی تصمیم به جذب مانه گرفت که این از نظر من یک اشتباه بزرگ بود.»

منبع خبر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *