استقلال به یک دلیل قهرمان نمی‌شود اما این پرسپولیس بوی قهرمانی می‌دهد/ بی‌دلیل از اوسمار حمایت نمی‌کردم

[ad_1]
پیشکسوت پرسپولیس گفت: آن زمان که درباره حضور سرمربی جدید پرسپولیس امیدوارانه حرف می‌زدم به این دلیل بود که مطمئن بودم تغییرات جدید باعث پیشرفت پرسپولیس می‌شود.

سرویس ورزش مشرق پایان رأفت بازیکن اسبق تیم پرسپولیس در گفتگو با مشرق، درباره شرایط این تیم در پایان هفته بیست و یکم مسابقات لیگ برتر اظهار داشت: در این چند بازی اخیر انصافاً پرسپولیس متفاوتی را نسبت به پرسپولیس نیم فصل اول دیده‌ایم. تیم بازی به بازی بهتر کار می‌کند و روند پاسکاری‌ها بین بازیکنان رو به جلو و همان شکلی است که باید باشد.

وی افزود: منهای بازی دربی که پرسپولیس اسیر تاکتیک تدافعی تیم استقلال شده بود در سایر مسابقات ما توانستیم عملکرد خوبی داشته باشیم و برای نمونه با وجود دریافت دو گل از تیم فولاد روی اشتباهات فردی تیم حریف را تا حدی تحت فشار گذاشتیم که چهار گل زدیم و چند گل هم نزدیم. آن زمان که درباره حضور سرمربی جدید پرسپولیس امیدوارانه حرف می‌زدم به این دلیل بود که مطمئن بودم تغییرات جدید باعث پیشرفت پرسپولیس می‌شود.

مهاجم سال‌های گذشته پرسپولیس اضافه کرد: خوشبختانه با حضور اورونوف در محدوده محوطه جریمه حریفان، وضعیت خط حمله تیم بهتر شده و شاهد گلزنی نفراتی مثل آل کثیر یا مهدی ترابی یا حتی خود این بازیکن ازبکستانی هستیم. پرسپولیس روز به روز شرایط بهتری پیدا می‌کند و مطمئناً از چنین تیمی بوی قهرمانی به مشام می‌رسد. من مطمئن هستم با ادامه این روند و جدی گرفتن بازی‌های باقیمانده قطعاً می‌توانیم قهرمان شویم.

استقلال به یک دلیل قهرمان نمی‌شود اما این پرسپولیس بوی قهرمانی می‌دهد/ بی‌دلیل از اوسمار حمایت نمی‌کردم

رأفت با اشاره به بازی‌های باقیمانده پرسپولیس تا پایان نیم فصل اول گفت: با نگاهی به رقبای پیش رو باقیمانده تا پایان فصل فقط تیم سپاهان است که می‌تواند جلوی تیم ما بایستد. ما اگر بتوانیم سپاهان را شکست بدهیم قطعاً می‌توانیم قهرمان شویم. من مطمئنم در مسیر باقی مانده برای استقلال تیم‌هایی مثل تراکتور می‌توانند مشکل ساز شوند.

کارشناس فوتبال کشورمان اضافه کرد: با توجه به سبک بازی بسته استقلال احتمال اینکه این تیم تا پایان فصل چندین مساوی دیگر مثلا مقابل تراکتور داشته باشد کم نیست اما این پرسپولیس فقط گل می‌زند و برنده می‌شود. به همین خاطر اگر استقلال ۲ یا ۳ بازی مساوی کند عملاً ۶ امتیاز از دست می‌دهد و پرسپولیس می‌تواند در همین شرایط خودش را در صدر جدول ببیند و جایگاهش را تثبیت کند. فقط باید سپاهان را شکست بدهیم.

استقلال به یک دلیل قهرمان نمی‌شود اما این پرسپولیس بوی قهرمانی می‌دهد/ بی‌دلیل از اوسمار حمایت نمی‌کردم

فوتبالیست سال‌های گذشته کشورمان همچنین درباره برد پرگل تیم ملی مقابل ترکمنستان خاطرنشان کرد: تیم‌هایی مثل ترکمنستان برای تیم ملی فوتبال ما با این همه ستاره اروپایی به هیچ عنوان رقبای جدی به حساب نمی‌آید حتی به درد مطرح شدن به عنوان بازی تدارکاتی هم نمی‌خورد. هرچند که انجام این مسابقات برای ایجاد هماهنگی بین بازیکنان تیم ملی خوب است اما ای کاش می‌شد در روزهای این چنینی مثل فیفا دی، بازی با تیم‌های ملی صاحب نام جهان را در برنامه تیم ملی قرار بدهیم تا در نهایت بتوانیم در روزهای حساس مثل مرحله حذفی جام ملت‌های آسیا به آن شکل جلوی قطر دست‌هایمان را بالا نبریم. دلخوش کردن به بردن تیم هایی مانند ترکمنستان دلیل حذفمان در جام ملتها بود وگرنه قطر تیمی نبود که ایران را حذف کند!

لینک منبع خبر

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *