ارسال ۱۵ هزار و ۸۰۷ اثر به چهارمین جشنواره رسانه و عدالت

[ad_1]
رییس کل دادگستری کرمان با اشاره به ارسال ۱۵ هزار و ۸۰۷ اثر به چهارمین جشنواره رسانه و عدالت، گفت: اختتامیه این جشنواره ۱۷ اسفند برگزار می‌شود.

حجت الاسلام ابراهیم حمیدی در دیدار با مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی شمال استان کرمان ضمن قدردانی از حضور گسترده رسانه‌های استانی در چهارمین دوره جشنواره رسانه و عدالت و شرکت ۱۰۵ رسانه در این جشنواره، گفت: اختتامیه چهارمین جشنواره رسانه و عدالت، پنجشنبه ۱۷ اسفندماه با حضور معاون قوه قضاییه، رییس مرکز رسانه قوه قضاییه، نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه، استاندار و جمعی از مقامات کشوری و استانی برگزار می‌شود.

وی بیان داشت: چهارمین جشنواره رسانه و عدالت در استان کرمان، در سالن فرهنگ و هنر کرمان و با معرفی برترین‌ها به کار خود پایان خواهد داد.

رییس شورای قضایی استان کرمان با بیان اینکه ۱۵ هزار و ۸۰۷ اثر در ۲ بخش کمی و کیفی به دبیرخانه چهارمین جشنواره رسانه و عدالت ارسال شده است، تصریح کرد: چهارمین دوره جشنواره رسانه و عدالت در استان کرمان بر مبنای تجربیات حاصل از برگزاری ۳ دوره موفق از این جشنواره کلید خورد و خوشبختانه با رشد ۵۰ درصدی نسبت به دوره قبل، ۱۰۵ رسانه در این دوره به رقابت با یکدیگر پرداختند.

رییس شورای اطلاع رسانی دستگاه قضایی استان با اشاره به فعالیت مستمر دبیرخانه جشنواره رسانه و عدالت استان کرمان و برگزاری دوسالانه این جشنواره، تصریح کرد: در ادوار مختلف از برگزاری جشنواره رسانه و عدالت، تجربیات بسیار خوبی برای گسترش تعاملات موجود بین دستگاه قضایی و رسانه‌ها حاصل شده است و تلاش می‌شود که با بهره گیری از این تجربیات برای اجرای منویات رهبر معظم انقلاب اسلامی (مدظله العالی)  مبنی بر بهبود تصویر رسانه‌ای قوه قضاییه استفاده کنیم.

نماینده عالی قوه قضاییه در استان کرمان، ضمن بیان این مطلب که نخستین دوره جشنواره رسانه و عدالت با شرکت ۵۷ رسانه و دوره دوم نیز با شرکت ۴۱ رسانه برگزار شده است، بیان کرد: سومین دوره این جشنواره با شرکت ۶ هزار و ۲۹ اثر از ۷۰ رسانه برگزار شد. 

در ادامه این محسن روحی، دیدار مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی شمال استان کرمان گزارشی از آخرین وضعیت رسانه‌ها در استان کرمان ارائه کرد و گفت: تعامل و همکاری دستگاه قضایی با اصحاب رسانه در استان کرمان قابل قدردانی است.

وی بر ضرورت ارتقای دوره‌های آموزشی، ویژه اصحاب رسانه تاکید کرد و بیان داشت: در این رابطه اقدامات خوبی از سوی این اداره کل و خانه مطبوعات صورت گرفته است و چندین دوره آموزشی نیز ویژه اصحاب رسانه با تدریس مقامات قضایی با هدف ارتقای دانش حقوقی خبرنگاران برگزار شده است. 

 فرشاد مهدی پور، معاون امور مطبوعاتی و اطلاع رسانی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی نیز برای شرکت در آیین اختتامییه چهارمین جشنواره رسانه و عدالت در استان کرمان دعوت شده است.

لینک منبع خبر

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *