ادگار داویدز برای حضور در تلویزیون چقدر گرفت؟

لینک کوتاه این مطلب : https://liyalestan.ir/kqas
ادگار داویدز یکی از چهره‌هاش مشهوری است که در نوروز به صداوسیما دعوت شد. حالا مبلغ پرداختی به این ستاره هلندی ابهامی تازه درباره خرج‌های میلیاردی صداوسیما به‌وجود آورده است.

پس از حضور بازیکنان مختلف و مطرح خارجی در ایران، این‌بار ادگار داویدز در اواخر سال ۱۴۰۲ به ایران سفر کرد. تلویزیون هم این فرصت را غنیمت شمرد تا این فوتبالیست مشهور هلندی را به ویژه‌برنامه شب عید خود دعوت کند.

ادگار داویدز در شبکه سه با اجرای محمدحسین میثاقی روی آنتن رفت که حواشی مختلفی هم به همراه داشت.

اما سوالی که این روزها جنجالی شده و مورد طعنه خود صداوسیمایی‌ها هم قرار گرفته، مبلغ پرداختی به مهمانان ویژه ازجمله فوتبالیست‌های ایرانی است، تا آن‌جا که پیمان یوسفی هم در یک برنامه تلویزیونی به این ارقام میلیاردی اشاره کرد (این‌جا ببینید)

پس از آن‌که تلویزیون درباره حواشی قبلی هیچ توضیحی نداد و اصلاحا شفاف‌سازی نکرد، حالا ادعاهای تازه‌ای درباره مبلغ پرداختی به ادگار داویدز مطرح شد.

در تازه‌ترین مورد، سایت طرفداری درباره مبلغ دریافتی ستاره فوتبال هلند نوشت: شایعه شده رقم پرداختی به ادگار داویدز ۸۰هزار دلار، یعنی عددی در حدود ۵میلیارد تومان بوده است.

از حواشی حضور ادگار داویدز در تلویزیون، این‌جا ببینید: آبروریزی مقابل اسطوره فوتبال هلند با هدیه عجیب میثاقی؛ این عینک دودی قبلا استفاده شده! +ویدیو

لینک منبع خبر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *