ادامه انتظار مهاجم سابق پرسپولیس برای ثبت قرارداد با سپاهان

ترکاندن بمب در فصل نقل‌وانتقالات برای مدیران باشگاه‌های ایرانی دارای اهمیت زیادی است و می‌تواند جایگاه آنها را در میان هواداران تغییر بدهد.

هر چند گاهی اوقات بعضی مدیران در تشخیص بمب، ستاره و بازیکن مورد نیاز اشتباه می‌کنند، اما در فصل بیست‌وسوم لیگ برتر، به دلیل وضع قانون سقف قرارداد شاید بتوان بمب ترکاند، ولی ثبت قرارداد آنها می‌تواند به چالش تبدیل شود.

میزان بودجه اعلامی سپاهان به سازمان لیگ، ۳۲۵ میلیارد تومان بوده منتهی مراتب با گذشت دو هفته از لیگ برتر هنوز قرارداد عیسی آل‌کثیر ثبت نشده است و انتظار برای ثبت قراردادش ادامه دارد.

مهدی سلیمی مدیر تیم فوتبال سپاهان پیش از این «عدم رعایت فرمت قرارداد اعلامی سازمان لیگ» را موجب عدم ثبت قراردادِ مهاجم تازه واردِ طلایی‌پوشان اعلام کرده بود.

به هر حال، با گذشت دو هفته از لیگ برتر هنوز قرارداد آل‌کثیر ثبت نشده است و خرید سپاهان به دلیل مشکل قانونی و نداشتن کارت بازی نتوانسته به میدان برود.

در چنین شرایطی حتی اگر قرارداد وی پیش از بازی استقلال ثبت شود (که تا این لحظه عملی نشده)، او باید با رقبایی نظیر شهریار مغانلو، رضا شکاری، رضا اسدی و کاوه رضایی رقابت کند.

منبع خبر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *