احتمال دوری ۶ تا ۸ هفته‌ای پاوار از ترکیب اینترتیم فوتبال اینتر شب گذشته (شنبه) در هفته یازدهم سری A ایتالیا در حالی موفق شد با نتیجه ۲ بر یک آتالانتا را شکست و به صدرنشینی‌اش در این رقابت‌ها ادامه دهد که در این بازی خارج از خانه یک بازیکنش را به دلیل مصدومیت از دست داد.

بنجامین پاوار در این بازی در دقیقه ۳۳ به دلیل مصدومیت از ناحیه زانو با برانکارد از زمین خارج شد و جای خود را به متئو دارمیان داد. این مدافع فرانسوی با برانکارد به رختکن منتقل شد و پس از اینکه زانوبند به پایش بسته شد به نیمکت اینتر بازگشت و در پایان بازی این پیروزی را با هوادارانی که برای حمایت از اینتر به برگامو آمده بودند، جشن گرفت.

سیمونه اینزاگی پس از این دیدار درباره وضعیت مدافع فرانسوی‌اش گفت: باید صبر کنیم تا ببینیم مصدومیت پاوار چقدر جدی است. کاسه زانوی بنجامین (در پی برخورد با بازیکن آتالانتا) بیرون آمد و پزشکان تیم آن را جا انداختند، اما هنوز مشکل کوچکی وجود دارد. پاوار آرام بود، اما فکر می‌کنم برای مدتی او را در اختیار نخواهیم داشت.

روزنامه ایتالیایی «گاتزتا دلو اسپورت» در این باره گزارش داد؛ اگر درمان محافظه‌کارانه انتخاب شود، بنجامین پاوار به دلیل آسیب‌دیدگی زانو به مدت ۶ تا ۸ هفته از میادین به دور خواهد بود و اگر جراحی لازم باشد، ممکن است ماه‌ها فرصت همراهی اینتر را از دست بدهد.

این مدافع ۲۷ ساله که تابستان امسال از بایرن مونیخ جدا شد و با امضای قراردادی پنج ساله به اینتر پیوست تا به اینجای فصل در ۹ بازی برای نراتزوری به میدان رفته است.Source link

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *