آیین افتتاح ۳ پروژه ورزشی در رشت

۲ چمن مصنوعی و فاز یک و ۲ دیواره سنگ نوردی شهرستان رشت عصر امروز (یکشنبه ۳۰ مهر ماه) در مراسمی با حضور برنا فیروزی، معاون توسعه مدیریت و منابع وزارت ورزش به بهره برداری رسید.

جهانبخش آرمان، مدیرکل اداره ورزش و جوانان گیلان در آیین بهره برداری از فاز یک و ۲ دیواره سنگ نوردی در مجموعه ورزشی یادگار امام (ره) رشت گفت: این دیواره با اعتباری بالغ بر ۲۰ میلیارد ریال به انجام رسیده است.

او افزود: این پروژه یکی از بهترین دیواره‌های سنگ نوردی در کشور محسوب می‌شود و امید است که با افتتاح آن شاهد پیشرفت روزافزون این رشته ورزشی در گیلان باشیم.

امروز همچنین چمن زمین اصلی و چمن زمین تمرینی مجموعه ورزشی سردار جنگل رشت مورد بهره برداری قرار گرفت.

برای به بهره برداری از آن‌ها ۱۶۰ میلیارد ریال هزینه شده است تا این چمن‌های مصنوعی با کیفیت مناسب احداث شود.

اسدالله عباسی، استاندار گیلان نیز در دیدار با معاون توسعه مدیریت و منابع وزارت ورزش گفت: این استان با توجه به ظرفیت‌های فراوانش در حوزه ورزش و جوانان و همچنین داشتن نخبگان، جوانان مستعد، قهرمانان و پهلوانان در عرصه‌های مختلف ملی و بین المللی حرف‌های زیادی برای گفتن دارد.

آیین افتتاح ۳ پروژه ورزشی در رشت

او تأکید کرد: متولیان ورزش برای توسعه ورزش گیلان و همچنین توسعه اماکن ورزشی عمومی در شهر و روستا‌های این استان تلاش کنند تا شاهد گسترش ورزش در هر ۲ بخش همگانی و قهرمانی باشیم.

آیین افتتاح ۳ پروژه ورزشی در رشت

دیدار با خانواده شهید ورزشکار و پیشکسوتان ورزش استان، نشست با استاندار و همچنین حضور در نخستین نمایشگاه فعالان صنعت ورزش از دیگر برنامه‌های سفر یکروزه معاون وزیر ورزش و جوانان به گیلان در  هفته تربیت بدنی و ورزش بود.

منبع خبر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *