آخرین مصوبات هیئت مدیره پرسپولیس؛ تقدیر از سرخپوشان با پاداشی ویژه و تلاش برای حذف تحریم‌های داخلی!

به نقل از سایت رسمی باشگاه پرسپولیس، هیئت مدیره باشگاه، امروز (پنجشنبه) تشکیل جلسه داد. در این نشست ابتدا از اعضای تیم اعم از بازیکنان، مربیان و سایر عوامل به جهت تلاش‌ها، تمرینات منظم و پیروزی در رقابت‌ها با وجود مشکلات مالی و عدم پرداخت دستمزد در این مدت، تقدیر و تشکر کردند. هیئت مدیره، تیم پرسپولیس را از این جهت مجموعه‌ای متفاوت در فوتبال ایران خواند که با از خودگذشتگی هدف والای خود و خواسته‌های هواداران را محقق می‌کند. مقرر شد به نشانه قدردانی به خاطر پیروزی بر تراکتور پاداش ویژه‌ای به اعضای تیم تعلق بگیرد.

هیئت مدیره در ادامه به بررسی بحران کنونی و وضعیت پیش آورده شده برای پرسپولیس پرداخت. در حال حاضر از جهت اقداماتی که انتظار می‌رود با همکاری سازمان خصوصی‌سازی انجام شود، ولی هنوز محقق نشده است، بسته شدن راه تبلیغات محیطی با توجه به انحصار سازمان لیگ و اسپانسری که بعد از دو سال همکاری به دلیل فشار‌های وارده، برای عقد قرارداد پیش نمی‌آید، تمام راه‌های کسب منابع مالی به روی پرسپولیس بسته شده است. بر همین اساس مقرر شد ضمن ادامه تلاش‌ها و مذاکرات برای حذف بخشی از تحریم‌های داخلی علیه پرسپولیس، یکی از اعضای هیئت مدیره به نمایندگی از باشگاه برای اطلاع‌رسانی به هواداران عزیز، در رسانه‌ها به تشریح مسائل موجود بپردازد.

سایت باشگاه پرسپولیس همچنین در این مورد نوشت: «در عین حال هیئت مدیره و مدیرعامل باشگاه هم‌زمان تلاش‌های خود را برای خارج کردن باشگاه از وضع موجود ادامه خواهند داد. در این راستا امیدواریم، با توجه به تغییرات در سازمان خصوصی‌سازی بتوانیم، بالاخره جلسه‌ای با ریاست جدید این سازمان داشته باشیم. در حال حاضر وضعیت باشگاه در ارتباط با ادامه مسیر خصوصی‌سازی مشخص نیست. از سوی دیگر منابع درآمدی و مالی بلوکه شده‌ای داریم که در صورت دسترسی به آن، باشگاه قادر به اداره خود در مقطع و عبور از بحران کنونی خواهد بود.

همچنین امیدواریم راهکاری برای برداشته شدن فشار از روی اسپانسر، بیابیم تا با توجه به منافع طرفین و همکاری‌های متقابل، امکان امضای قرارداد و همکاری که در سال‌های گذشته جریان داشته است فراهم شود.

پیگیری‌ها برای برگزاری جلسات ادامه دارد و مسائلی که باعث شده است از منابع مالی و راهکار‌های درآمدی محروم شویم و پرداخت‌ها به تعویق افتاده است برای افکار عمومی و هواداران شفاف‌سازی خواهد شد».

منبع خبر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *