پیشکسوت فوتبال گیلان مدیر فنی تیم ملی شد

امید هرندی، پیشکسوت فوتبال گیلان و دروازه بان سابق تیم ملی به عنوان مدیر فنی تیم ملی فوتبال بانوان(زیر بیست و سه سال) ایران انتخاب شد.

به گزارش سایت خبری لیالستان از رشت ، امید هرندی که پیش تر به عنوان مدیر فنی تیم ملی فوتبال بانوان جوانان ایران انتخاب شده بود اکنون به عنوان مدیر فنی تیم ملی زیر ۲۳ سال بانوان جمهوری اسلامی ایران انتخاب شد.
.

این پیشکسوت گیلانی فوتبال ایران سال‌ها به عنوان مربی و سرمربی تیم فوتبال داماش گیلان، هدایت این تیم محبوب را برعهده داشته است و با مربیانی چون زنده یاد ناصر حجازی، اصغر شرفی و مجید جهانپور همکاری داشته است.

گفتنی است امید هرندی سابقه بازی در تیم های ملی فوتبال ایران، سپیدرود رشت، شهرداری رشت و نیرو زمینی تهران را به عنوان دروازه بان در کارنامه دارد و یکی از چهره های محبوب فوتبال گیلان است.

مدیر فنی تیم ملی بانوان در گفت‌وگو با خبرنگار فارس با اشاره به بازی خوبی تیم ملی جوانان در تاجیکستان اظهار کرد:در مدتی که با تیم جوانان کار کردیم توانستند نتایج خوبی را کسب کنند و در مسابقات تاجیکستان نتایج و عملکرد خوبی را ارائه دادند و فوتبال خوبی را ارائه دادند و همین باعث شد تا برای همکاری در رده زیر بیست و سه سال نیز با ما پیشنهاد همکاری بدهند.

امید هرندی با اشاره به انتخاب بازیکنان تصریح کرد : ما ۱۰ روز تست برای انتخاب بازیکنان مستعد زیر بیست و سه سال برگزار کردیم تا بتوانیم بازیکنان خوبی را از سراسر کشور انتخاب کنیم.

وی با بیان عملکرد فدراسیون فوتبال در مدت کوتاه عملکرد خوبی داشته افزود: انتخاب مهدی مهدوی کیا به عنوان سرمربی تیم ملی امید یکی از کارهای بسیار خوب و قابل ستایش است ، همچنین انتخاب آقای وحید امیری به عنوان سرمربی تیم ملی نونهالان هم همینطور ، علاوه بر آن استفاده از وحید شمسایی در کمیته فوتسال نیز از کارهای بسیار خوب این فدراسیون است که در کمتر فدراسیونی دیده شده که از نفرات درست استفاده کنند.

هرندی با اشاره به تثبیت دراگان اسکوچیچ در تیم ملی بزرگسالان ایران افزود : بلافاصله پس از برگشتن تلاش کردند تا سرمربی تیم ملی را حفظ کنند و به نظر من کار فدراسیون به بهترین نحو در در حال انجام است ولی همینطور که همه میدانند با مشکلات بزرگی همچون بدهکاری ها درگیر هستند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *