تشییع پیکر پاک سرگرد شهید “امید چائی‌پز” در رشت

تشییع پیکر پاک سرگرد شهید “امید چائی‌پز” در رشت

پیکر پاک شهید سرگرد “امید چائی‌پز” روز چهارشنبه مورخ ۹ تیر ماه جاری از ستاد انتظامی استان در شهرستان “رشت” تشییع و در گلزار شهدای شهر “املش” به خاک سپرده خواهد شد.

مراسم تشییع پیکر مطهر شهید عرصه نظم و امنیت سرگرد “امید چائی‌پز” که روز گذشته حین انجام وظیفه به شهادت رسید، ساعت ۰۸۰۰ روز چهارشنبه مورخ ۹ تیر ماه جاری از مقابل ستاد انتظامی استان در شهرستان “رشت” برگزار و پس از انتقال به “املش” در گلزار شهدای این شهر به خاک سپرده خواهد شد.

برپایه این گزارش، این شهید گرانقدر در سال ۱۳۸۴ به استخدام نیروی انتظامی درآمد و سابقه خدمت در مرزبانی استان سیستان و بلوچستان و معاونت وظیفه عمومی شهرستان‌های “رودسر، آستانه‌اشرفیه و لاهیجان” را داشته است.

این شهید بزرگوار که به عنوان یک هنرمند، سال‌ها در عرصه عکاسی حرفه‌ای نیز سابقه فعالیت داشته، دارای اخلاقی نیکو و صفات و خصائل برجسته‌ای بوده که به انجام امور خیر و خدمت به نظام مقدس جمهوری اسلامی و گره‌گشایی از شهروندان نیز اهتمام ویژه داشته است.

لازم به ذکر است، سرگرد شهید “امید چائی‌پز” در ۳۰ شهریور ماه سال ۱۳۶۱ در خانواده‌ای مذهبی در دهستان “لات‌لیل” شهرستان “لنگرود” متولد شده که در سال ۱۳۹۸ همسر خود را بر اثر بیماری از دست داده از این شهید والامقام، یک دختر ۱۰ ساله به یادگار مانده است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *