لیست اسامی نهایی شورای اسلامی روستاهای شهرستان لاهیجان تا کنون + در حال آپدیت

لیست اسامی نهایی شورای اسلامی روستاهای شهرستان لاهیجان تا کنون + در حال آپدیت

لیست اسامی نهایی شورای اسلامی بازکیاگوراب تا کنون -شورای های روستاهای لاهیجان

١- آقای اکبر نقدی
۲-آقای سعید صابر
۳- آقای حمید محمد نژاد
۴- آقای عابدین عاجلی
۵- خانم سمانه فلاح توشه جو

نتایج نهایی انتخابات شورای روستای سرشکه به ترتیب آرا

نفرات اول تا سوم


۱: ناصر قوامی سرشکه(ل) ۳۵۴ رای

۲ : اسماعیل قوامی لاهیجی(ی) ۲۷۸ رای

۳: باقر محافظت کار سرشکه(۱) ۲۰۲ رای

نتایج نهایی انتخابات شورای روستای انارستان به ترتیب آرا

نفرات اول تا سوم
۱: اردشیر سمیع ۱۵۱ رای

۲: مهیار سمیع ۱۳۰

۳ : یاسر نصرالهی ۱۱۰

شورای های روستاهای لاهیجان نتایج نهایی انتخابات شورای روستای شکاکم به ترتیب آرا

نفرات اول تا سوم‌
۱-عبدالله قربانپور

۲-حبیب صفری

۳-صغرنورمحمدی

نتایج نهایی انتخابات شورای روستای توستان به ترتیب آرا


نفرات اول تا سوم

١- رامین ( جاوید ) خانجانی_ ۳۲۵ رای

۲- علی نعیمی _۳۱۲ رای

۳- غفار عاشوری _ ۲۳۲ رای

نتایج نهایی انتخابات شورای روستای چفل به ترتیب آرا

نفرات اول تا سوم
١- سجاد نوروزی‌

۲-حسین پاغند

۳- تیمور روشندل

نتایج نهایی انتخابات شورای روستای دراپشتان به ترتیب اعضا
نفرات اول تا سوم


۱-عادل قربانی

۲-اسماعیل ابراهیم پور

۳-علی قربانی

نتایج نهایی انتخابات شورای روستای دهسر به ترتیب آرا

نفرات اول تا سوم
۱- حمید داداشی (ل) ۱۴۵ رای

۲-سامان حسین زاده(ی) ۱۰۳ رای

۳- حمید نصیری(ا) ۷۵ رای

نتایج نهایی انتخابات شورای روستای ایشکاء به ترتیب آرا – شورای های روستاهای لاهیجان

نفرات اول تا سوم
١- رمضان خلیلی

۲- عیسی حسینی

نتایج ششمین دوره انتخابات شورای اسلامی روستای لاشیدان حکومتی نفرات اول تا سوم

۱_ آقای میثم توتکار ۴۹۳ رای

۲_ آقای عباس توتکار ۴۹۱ رای

۳_ آقای حسین میرزایی ۲۴۶ رای

نتایج ششمین دوره انتخابات شورای اسلامی روستای پاشاکی نفرات اول تا سوم

آقای حسین فتحی زاد
۲۴۶رای
آقای اسماعیل کریمی
۲۲۳رای
آقای غلامحسن هاشم پور
۱۶۹رای کسب کردند.

نتایج تجمیعی شمارش آرای انتخابات شورای اسلامی در روستای آهندان

احمدشیخ پور۴۳۲
بهمن ابراهیم پور۳۵۸
تیمور اسماعیل زاده ۳۱۱
عسکرعلیدوست ۲۸۸
قربانعلی شیخ حسینی ۲۷۴
مهرگان شیخ پور ۱۳۰

نتیجه انتخابات شورای اسلامی زمیدان به ترتیب آراء

۱-مرتضی باباپور(ل) ۲۱۵ رای

۲-غریبعلی عبدالهی(ی) ۱۶۵رای

۳-محمود شریفی(ا) ۱۶۲رای

۴-اسماعیل برجی(ل) ۱۱۵رای

۵-سیامک برجی(س) ۵۸ رای

۶-محمدحسین رفیعی(تان) ۲۹رای

افراد منتخب روستای گلرودبار بهادر کلایه


۱- حمید پنجه پور
۲-رضا رضایی
۳-فرامرز دهدار

اعضای منتخب بالا محله گلرودبار


۱- شیرزاد جهاندیده
۲-سلمان صبور
۳-حمید پرداس

اسامی اعضای منتخب شورای اسلامی روستای تبرکلایه گلردبار

۱-حسین عابدینی
۲-حسن دعایی
۳-داوود اصغر پور

اسامی اعضای منتخب شورای اسلامی روستای پایین محله روستای گلرودبار

۱-عبداله رحیم پور
۲-منصور حسینی
۳-سید عبداله میربشری

منتخبین شورای اسلامی میان محله ناصرکیاده
به ترتیب نفرات


ولی شریعت ناصری
مصطفی زین العابدین پور
مسلم حقیقت ناصری

تعداد آرای روستای قاضی محله پهمدان به شرح ذیل میباشد:
به ترتیب از اول تا هفتم

۱-علی آپرویز۲۹۲
۲-محمد کریم نژاد۲۷۹
۳-سید هادی میرخوشخوی۲۶۹
۴-محمد ابراهیم نژاد ۲۳۶
۵-صفر ابراهیم نژاد ۲۲۴
۶-محمد معصومی ۲۱۳
۷-سکینه آپرویز ۳۹

اعلام نتایج آرای ششمین دوره انتخابات شورای اسلامی روستای نوبیجار به شرح زیر میباشد:

۱-آقای جلالجمالامیدی ۲۳۷
۲-آقای صابرقویپنجه ۲۲۵
۳-آقای مجیدصادقیفرد ۱۴۳
۴-آقای محمدشفیعنژاد ۷۴
۵-آقای حسیناسمعیلدوست ۶۲
۶-خانم منصورهدلاوررفیعی

اعلام نتایج انتخابات ششمین دوره شورای اسلامی حاج سلیم محله


آقای احمداکبر دوست ۱۵۲
آقای رحمت برهمن ۱۲۱
آقای مرتضی بخشی ۷۶
خانم زهرا طالب نژاد ۳۷

اعلام نتایج انتخابات ششمین دوره شورای اسلامی حسنعلی ده

حسنعلی ده بالا محل: آقایان
١-شهاب ناظمی
٢-هادی فولادسنج
٣-صفر محبی

حسنعلی ده پایین محل: آقایان
١-یاسین بویه
٢-جمشید هادی پور
٣-نصرالله علیپور

نتایج انتخابات ۱۴۰۰ شورای روستای دموچال حوزه دهیاری صندوق روستایی

۱:آقای سید عبدالله میرفلاح با ۱۱۰ رای

۲:آقای حسین امیدی با ۹۹ رای

۳:آقای علیرضا اکبر نژاد با ۶۹ رای

نفرات برتر شورای شهر سوستان به ترتیب

۱-محسن کرمانشاهی
۲-محمد رستم نژاد
۳-حمید زمانی
۴-نادر مهری سوستانی
۵-جمشید پورقاسم سوستانی
۶-محمد علی فتحی
۷-اسماعیل میربلوکی
۸-قربان رحمان زاده
۹-رقیه خوشحال
۱۰-احمدرضا قاسمی سوستانی
۱۱-محمدرضا خانی سوستانی
۱۲-رضا زحمتکش سوستانی
۱۳-بهزاد تقی پور ششکلی

نتیجه انتخابات شورای اسلامی روستای امامده بالا


آقای محمدباقر وکیلی صادقی ۱۸۲
آقای عباس جعفری دوست ۱۵۶
آقای نصرالله مهدی پور ۱۰۵
آقای حسن مردانی ۹۷

با شمارش آرای صندوق روستای یوسفده


آقای هاشم تقی پور با اخذ ۲۴۸رای نفر اول
آقای محمود فدایی با اخذ ۲۴۶رای نفردوم
آقای اکبردرویش پور با اخذ ۲۰۶رای نفر سوم

همچنین آقای حجت آقایی پور با ۲۰۲ رای
وآقای مهدی پور شریف با ۱۶۶رای
وآقای صفر یوسفی با ۱۶۴رای
نفرات سوم تا ششم شدن

آرای ماخوذه شورای اسلامی روستای لیالمان

۱-مهدی مباشرامینی (مکانیک) ۳۰۵ رای

۲-نظرعلی مباشرامینی ۲۳۰ رای

۳-رضا مباشرامینی (علی نانوا) ۱۹۵ رای

نتایج شمارش صندوق های آرای لیالستان‌

نفر اول ؛ علی اصغر فلاح پرویزی. ۲۳۳ رای

نفر دوم ؛ علیرضا اسدی ۲۲۶ رأی

نفر سوم؛ سیدرسول فلاح عباسی ۲۱۵ رأی

نفرچهارم؛ رامین بابایی ۲۰۱ رأی

نفر پنجم ؛ مهدی رنجبر ۲۰۰ رأی

علی البدل:

میثم علیزاده
فریبرز فلاح حق پرست

یک دیدگاه برای “لیست اسامی نهایی شورای اسلامی روستاهای شهرستان لاهیجان تا کنون + در حال آپدیت

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *