تیم از پیش سقوط کرده چوکا تالش به میدان نرفت

تیم از پیش سقوط کرده چوکا تالش به میدان نرفت


تیم چوکا تالش که در هفته ما قبل پایانی لیگ دسته یک سقوطش قطعی شده بود در هفته پایانی مسابقات در میدان حاضر نشد.


به گزارش رسانه لیالستان ، سه تیم چوکای تالش ،نود ارومیه و گل ریحان البرز از هفته پیش سقوط‌شان به لیگ دسته دوم قطعی شده بود. از جمع این سه تیم فقط تیم گل ریحان البرز که با تیم صدرنشین فجرسپاسی بازی دارد امروز در میدان حاضر شده است.

نود ارومیه این هفته باید به مصاف خیبر خرم آباد می‌رفت که در میدان حاضر نشد و این مسابقه با نتیجه ۳ بر صفر به سود خیبر اعلام می‌شود. تیم چوکای تالش هم باید در استان کرمان به مصاف آرمان گهرسیرجان می‌رفت که این تیم هم در میدان حاضر نشد تا آرمان گهر برنده مسابقه باشد.
چوکا هفته گذشته در هفته سی و سوم لیگ یک در استادیوم سردارجنگل رشت مقابل قشقایی شیراز با نتیجه دو بر یک واگذار کرد.
چوکا تالش تنها تیمی در لیگ دسته اول فوتبال ایران بود که در هیچ کدام از مسابقات لیگ یک موفق نشد در استادیوم خانگی و شهرش میزبان تیم های حریفش باشند و از این نظر رکورد این لیگ است.

یکی از کاربران توییتری هوادار چوکا به نام «اکبر پاسبان» در صفحه توییتر خود نوشت:بیچاره پیوس که اینهمه زحمت کشید و تیمو آورد بالا بعد اخراجش کردند،حالا با بی کفایتی مسئولین تیم لبه سقوط رو بهش دادن که آخرش شد این و تیم سقوط کرد.

یکی دیگر از کاربران توییتر به نام «میثم عباسی» در واکنش به سقوط چوکا تالش نوشت: بعد از اخراج فرشاد پیوس قشنگ مشخص بود که تیم باید سقوط کنه خب یجورایی هزینه لیگ یک زیاده مسئولینم که خوب میدونن شما هوادارا یک ماهی داغین بعد همه چی بر میگرده مثل قبل با این تفاوت که دیگه لیگ دو جایگزین لیگ یک شده،خلاصه یکی باید این وسط به بازی داده بشه این بارم چه کسی بهتر از هوادار تالشی ساده که هزار مدل این فصل بازی گرفته شد

یکی دیگر از کاربران فضای مجاری به نام «اشکان صادق حسنی» نیز با انعکاس خبر سقوط چوکا نوشت:
من تو فضای مجازی شیش هفت ماه پیش با این سواد کم فوتبالی داد زدم که شرط بندی و تبانی تابلو هست و بازیهایی رو دارن در میارن و قشنگ مشخص هست.مگه میشه تیم دوتا جلو باشه و یک دفعه ببازه یا بازی برده رو چند تا مساوی کنه اونم رو اشتباهات دروازبان و دفاع تیم.دروازبان تیم گلهایی میخورد آدم خندش می گرفت یا اشتباهات دفاعی همچنین.خیلی چیزهای دیگه و همچنین بماند کم کاری ها تو آماده سازی ورزشگاه و کم کاری سرپرست تیم و … واقعا خجالت آور در این موارد صحبت کردن.کمر تیم رو اونجا شکوندن که فرشاد پیوس رو برکنار و دست نشانده های خودشون رو آوردن رو تیم.ما هر چی خوردیم از خودی خوردیم که حالا تیم به این جا رسیده ،چوکایی که تیم اول اومد لیگ یک و راحت مثل آب خوردن انداختن ش پایین رو بی کفایتی ها و تصمیمات غلط و کم کاری ها .من به عنوان یه هوادار واقعاا متأسفم وای این جور تیم داری که امید یه شهر نابود کردین و سر زبون ها افتادیم.واقعاا خجالت آوره

در پایان این مسابقات تیم چوکا تالش با ۳۴ امتیاز از ۳۴ دیدار و تنها ۷ برد، ۱۳ مساوی و ۱۴ باخت به کارش در لیگ دسته اول فوتبال ایران در فصل ۱۳۹۹-۱۴۰۰ خاتمه داد و به لیگ دسته دوم فوتبال ایران سقوط کرد.
بیست سال طول کشید و بازیکنان مربیان و هواداران این تیم خون دل خوردند تا تا چوکا تالش بتواند راهی لیگ دسته یک فوتبال ایران شوند که در نهایت با عدم ثبات در مدیریت مجدد به فراموشخانه لیگ دو برگشتند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *